Asena Erkin'in yeni rakibi Ece Erken

Serkan Uçar, 6.5 aylık hamile olan eşi Ece Erken'e lüks otomobil aldı. Bebeğini kucağına alacağı günü iple çeken Ece Erken, eşinin jesti karşısında havalara uçtu.Erken, önceki gün eşi Serkan Uçar'ın sahibi olduğu galerinin...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Asena Erkin'in yeni rakibi Ece Erken

Serkan Uçar, 6.5 aylık hamile olan eşi Ece Erken'e lüks otomobil aldı. Bebeğini kucağına alacağı günü iple çeken Ece Erken, eşinin jesti karşısında havalara uçtu.

ece-lamborgini1_343

Erken, önceki gün eşi Serkan Uçar'ın sahibi olduğu galerinin yeni yerinin açılışında eşiyle birlikte gelen misafirleri karşıladı. Açılışta Erken, doğum hediyesini erkenden alarak büyük bir sürpriz yaşadı. 890 bin Euro değerindeki beyaz Lamborghini Aventador marka otomobili doğum sonrası kendisine hediye edeceğini belirten Uçar, eşini direksiyona geçirmeyi de ihmal etmedi.

Asena Erkin ve Yağmur Sarıoğlu'na rakip olan Erken "Yalnız ben bunu kullanmaya kıyamam. Asena'nın arabasına çarptıklarını duydum. 30 bin liralık hasarı varmış, ne gerek var şimdi böyle bir şeye" diyerek herkesi güldürdü.

Doğum Amerika'da değil Türkiye'de olacak

Doğumunu Amerika'da yapmaya hazırlanan Erken, aile büyüklerinden veto yediğini de söyledi. Erken, "Ben çocuğumun geleceği için orada doğum yapmak istiyordum fakat eşimin ailesi ve kendi ailem bu duruma karşı çıkıyor. Burada doğum yapacağım anlayacağınız, bu duruma da en çok doktorum sevindi" dedi.