'Arayış'tan ilk fotoğraflar geldi! Arayış dizisi ne zaman başlıyor? Arayış dizisinin konusu nedir? Arayış dizisi hangi kanalda?

'Arayış'tan ilk fotoğraflar geldi! Arayış dizisi ne zaman başlıyor? Arayış dizisinin konusu nedir? Arayış dizisi hangi kanalda?
Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ü başrollerinde buluşturan ‘Arayış’ dizisinden ilk fotoğraflar yayınlandı. Arayış dizisi ne zaman başlıyor? Arayış dizisinin konusu nedir? Arayış dizisi hangi kanalda? İşte detaylar...

Disney Plus'ın yeni yerli içeren ‘Arayış’ dizisinden ilk fotoğraflar paylaşıldı. Arayış dizisi ne zaman başlıyor? Arayış dizisinin konusu nedir? Arayış dizisi hangi kanalda? İşte detaylar...

arayis1-bjly-jpg.webp

Arayış dizisinin konusu nedir başrollerinde kimler var?

Başrollerini Aslı Enver ve Mehmet Günsür'ün paylaştığı dizi, gizemli bir adada, bir kadının kendini arayış hikâyesini konu alıyor.

Arayış dizisinin kadrosunda kimler var?

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu yer alıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, özgün hikâye ve senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper oturuyor.

arayis2-yku2-jpg.webp

Dizinin konusu şöyle:

Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.

arayis3-c09w-jpg.webp