Alişan'dan kardeşinin ölümü sonrası açıklama

20 gündür koronavirüs tedavisi gören şarkıcı Alişan'ın abisi Selçuk Tektaş hayatını kaybetmesinin ardından Alişan'dan açıklama geldi. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımla üzüntüsünü dile getiren Alişan, "Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 21 Temmuz 2021 15:38

20 gün önce koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan kardeşi Selçuk Tektaş'ın ani ölümüyle sarsılan Alişan'dan ilk açıklama geldi. Sosyal medya hesabından "Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık" paylaşımıyla acılı haberi duyuran Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ın bugün son yolculuğuna uğurlanacağını söyledi.

Başarılı şarkıcı Alişan'ın kardeşi ve aynı zamanda menajerliğini yapan Selçuk Tektaş, 20 gündür devam eden koronavirüs savaşını kaybetti. 41 yaşındaki Selçuk Tektaş, dün gece yoğun bakımda tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

'Canımın yarısı kardeşimi hakka uğurladık'

Günlerdir kardeşinin yattığı hastanenin önünden ayrılmayan ve sürekli sevenlerinden dua isteyen Alişan ise aldığı ölüm haberiyle yıkıldı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan şarkıcı, hem yaşadığı acıyı hem de cenaze bilgilerini paylaştı. Instagram hesabının hikaye kısmından bir açıklama yapan şarkıcı, "Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık... Bugün öğle namazına müteakip, Teşvikiye Camii'nden kaldırılacaktır" ifadelerini kullandı.

kardesi-selcuk-tektas-in-olumuyle-yikilan-alisan-14280876-7557-m.jpg

Bugün son yolculuğuna uğurlanacak

Alişan'ın eşi Buse Varol Tektaş ise yaptığı paylaşımda "Canımız, her şeyimiz, Selçuk'umuzu kaybettik. Cenazesi 21 Temmuz Çarşamba günü öğle namazına müteakip Teşvikiye Camii'nden kaldırılacaktır" dedi.

kardesi-selcuk-tektas-in-olumuyle-yikilan-alisan-14280876-1939-m.jpg

Erdoğan'dan Alişan'a telefon

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sanatçı Alişan ile telefonda görüşerek kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatıyla ilgili taziyelerini iletti.