Alina Boz ile Umut Evirgen evlendi... Nikaha Özge Özpirinçci'nin sözü damga vurdu... İşte nikahtan ilk kareler...

Alina Boz ile Umut Evirgen evlendi... Nikaha Özge Özpirinçci'nin sözü damga vurdu... İşte nikahtan ilk kareler...
Oyuncu Alina Boz ile yönetmen ve Emirgan Group’un sahibi Umut Evirgen, dün akşam evlendi. Umut Evirgen'in nikah şahidi Özge Özpirinçci, "Bir devir kapanıyor" dedi. Törende misafirler Somer Şef’in özel olarak hazırladığı menü eşliğinde yemek yedi.

Çiftin yakın dostları ve ailesinin katılımıyla gerçekleşen törende Alina Boz’un şahitliğini Burak Can ve Cemre Beygüven üstlenirken, Umut Evirgen’in şahitleri Özge Özpirinçci ile Fatih Terim oldu.

656b73104e3fe117bc02efa6.webp

SOMER ŞEF'TEN ÖZEL MENÜ

Törende Alina Boz Vivienne Westwood marka gelinlik giyerken, Umut Evirgen özel dikim smokin giydi.

Tuvana ve Selim Demir’in dekorasyonunu üstlendiği törende nikahın ardından misafirler Somer Şef’in özel olarak hazırladığı menü eşliğinde yemek yedi.

656b63884e3fe117bc02ef0a.webp

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kıydığı nikahın öncesinde çiftin yakın arkadaşları Necip Memili bir konuşma yaparken çiftin düğün fotoğraflarını Bige Yalın, aile fotoğraflarını da Muhsin Akgün çekti.

656b73e64e3fe117bc02efb1.webp

DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Düğüne Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, Birkan Sokullu, Eda Gürkaynak, Nail Gönenli, Çağla Şikel, Fatih Terim, Fulya Terim, Kubilay Aka, Bensu Soral, Hakan Baş, Nur Fettahoğlu, Menderes Samancılar, Bige Önal, Oktay Kaynarca, Hazal Kaya, Ali Atay, Berrak Tüzünataç, Ercan Saatçi, Derya Şensoy, Ferhan Şensoy, Behzat Uygur, Necip Memili, Didem Dayıcıoğlu, Tolga Sarıtaş, İbrahim Büyükak, Eser Yenenler, Ece Dizdar, Serdar Orçin, Merve Dizdar, Candaş Tolga Işık, Okan Buruk, İsmail Ege Şaşmaz, Cihan Şimşek, Kerem & Almıla Atabeyoğlu gibi birçok ünlü isim katıldı. Halas Gemisi’ndeki törenin ardından davetliler eğlenceye La Boom’da devam etti.

656b73224e3fe117bc02efa9.webp"BİR DEVİR KAPANIYOR"

Nikahta nikah şahitliği yapan Özge Özpiriçci "Bir devir kapanıyor" dedi.