Aldatmak 21. bölüm 2. fragmanı ne zaman? Aldatmak dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Aldatmak dizisi saat kaçta yayınlanıyor?

Aldatmak 21. bölüm 2. fragmanı ne zaman? Aldatmak dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Aldatmak dizisi saat kaçta yayınlanıyor?
Aldatmak 21. bölüm 2. fragmanı! Her hafta izleyicileri ekran başına kilitlenen Aldatmak'ın merakla beklenen yeni fragmanı yayınlandı. Aldatmak dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Aldatmak dizisi saat kaçta yayınlanıyor? İşte detaylar...

Aldatmak dizisinin bu bölümünde ne oluyor?

Elmas'ın Yeşim'in arkasından yürüttüğü gizli operasyon sayesinde dosya doğru ellere ulaştırılmıştır. Yeşim için artık hesap verme zamanı gelir.

Kendisinin her zaman yanında olan Sezai'ye iyilik yapmak isteyen Güzide Sezai'nin kızını bulmak için, kaynaklarını kullanarak harekete geçer. Yeniden tutunmaya çalıştığı kariyerine ise Tarık'ın vuracağı gizli darbeden habersizdir.

Tolga ile olan ayrılığının üstesinden hala gelememiş olan Oylum pişman olsa da ilişkisini toparlaması mümkün gözükmemektedir. Ne var ki Tolga'nın Oylum'u Behram'la görmesi Tolga'nın ön yargılarını pekiştirir. Ozan ise Zeliş'le hayatında yeni bir sayfa açar.

Yeşim'in tutuklanması sonucu Ümit, Öykü ile ilgilenirken Tarık bir kez daha bencilliğini gösterir. Ancak pervasızlığı, kendisine karşı bir koz daha elde edilmesini sağlayacaktır. Uzun zamandır Güzide'ye karşı verdiği savaşla meşgul olan Tarık, öngöremediği büyük bir tehlikenin geldiğinin farkında değildir.

.

Etiketler :