Aldatıldığınızın Kanıtı 20 İşaret!

Aldatıldığınızın Kanıtı 20 İşaret!
İsmini yeni duyduğunuz ve sık sık arayan samimi bir arkadaş, aşırı mutlu ya da gergin anların çoğalması veya göz temasından kaçan bir partner... Tüm bunları bir araya getirdiğinizde aldatıldığınızı düşünüyorsanız sorunu halı altına süpürmemekte fayda var.

1. Her zamankinden daha fazla seks yapıyorsanız;

Partneriniz yatakta kendine daha çok güveniyor ve normalde yapmayacağı şeyleri denemek istiyorsa, normalde yaptığınızdan çok daha fazla cinsel ilişkiye giriyorsanız bu işte bir terslik olduğunu düşünebilirsiniz.

2. Her zamankinden daha sevgi dolu veya eleştirel davranıyorsa;

Kusuru kapatmaya yönelik aşırı sevgi gösterisi de aldatma belirtisi sayılabilir.

Aşırı derecede eleştirel davranmaları, yanlış yaptığınız her şeyin üzerine atılmaları ve birçok kusurunuza dikkat çekmeleri de aynı derecede muhtemeldir.

3. Sizi hile yapmakla suçluyorsa;

Bu sinsi ve son derece etkili bir taktik. Sanki suçlu kendisi değil de sizmişsiniz gibi davranıyorsa şüphe duymakta fayda var.

4. Göz temasından kaçınırlar

Yalnızca deneyimli bir yalancı ve sert bir insan, kendisini sevdiğini bildiği birinin ona ihanet ederken doğrudan gözlerine bakabilir.

Aslında araştırmalar, partnerinizin aynı anda hem gözlerinizin içine bakıp hem de size sevgiyle dokunabilmesinin, onun hiçbir şeyin peşinde olmadığının iyi bir göstergesi olduğunu gösteriyor.

5. İlgi alanları değişir

Eskiden macera filmleri severdi, şimdi ciddi belgesellere yöneldi. Kebap dışında hiçbir şey yemeyen adam, aniden pizzayı sevdiğine karar verdi.

Hayatlarına giren yeni kişi ilgi alanlarını ve hobilerini değiştiriyor demektir.

6. Harcama alışkanlıkları değişir

Daha fazla harcıyorlarsa, bu genellikle daha fazla dışarı çıktıkları veya hediyeler aldıkları anlamına gelir. Çok fazla nakit çekiyorlarsa dikkatli olun: nakit, banka veya kredi kartı ekstrelerinde nerede olduklarını göremediğiniz anlamına gelir.

Beklenmedik hediyeler de karşınıza çıkabilir: Suçluluk duygusu en cimri insanı bile aniden çiçek almaya yatkın hale getirir.

7. Ruh hallerinde değişimler yaşarlar

İşler çalkantılı. Dayanılmaz derecede heyecanlı olmak ile umutsuzca suçlu olmak arasında gidip gelirler.

8. Gelecek planı yapmaktan uzaklaşırlar

Birlikte yapılacak olan bir tatil planından tutun da taşınmak gibi önemli kararlara varana kadar tüm gelecek planlarından uzaklaşırlar.

9. Genellikle mesafelidirler

Konuşmalara daha az katılır, dikkatleri dağılır, kendi düşünceleri ve duygularıyla meşgullerdir: tüm bunlar dikkatlerinin başka bir yere kaydığını gösteriyor.

10. Daha önce yapmadığı kadar boşluyorsa;

Genellikle 1 saat içinde mesaj atıyordu, şimdi ise 3-4 saate yakın bir süreye ulaştı. Alışılmadık bir şekilde ulaşılamaz olmak çoğu zaman bir şeyin olup bittiğine dair ilk kesin ipucudur.

Ayrıca aramalar sırasında, konuma uymayan arka plan seslerine de dikkat edin: Arkadaşlarıyla birlikte bir bardalar ama yüksek sesli şakalaşma yok; işteler ama bir otobüsün ya da trenin geçtiğini duyuyorsunuz.

11. Rutinlerinde bir değişiklik var

Erkek arkadaşınız eskiden akşam hemen eve geliyorsa şimdi ise akşam 7'de spora gidiyorsa ve iki kat daha uzun süre koşuyorsa, bir şeyler olup bittiğini anlamak için atomu parçalamaya gerek yok.

Onlar için alışılmadık bir durum olduğunda geç saatlere kadar çalışmak; okumaya hiç ilgi göstermedikleri halde bir kitap kulübüne katılmak.

12. Görünümlerinde değişiklik var

Aniden fazladan birkaç kilo mu verdi? Sizden tek bir eleştiri veya teşvik almadan spor salonuna gidiyor ve gardıroplarını mı yeniliyor?

Bütün bunlar etkilemeye çalıştıkları biri olduğunun işareti olabilir.

Eve geldiklerinde duş almak (genellikle yapmadıkları halde) başka bir tehlike işaretidir. Seks veya parfüm kokusunu vücutlarından temizlemeye çalışıyor olabilir.

13. Asgari bilgiyi gönüllü olarak verirler

Eskiden konuşkan olsalar da genel olarak konuşmaya daha az ilgi duyuyorlarsa, bunun nedeni hata yapmaktan korktukları için olabilir. Eğer izlerini örtmeye çalışıyorsa, hata yapmamak için minimum ayrıntıyı sunar.

14. Adını duyduğunuz ama hiç tanışmadığınız bir arkadaşından çok sayıda telefon geliyorsa;

Bu eski ve iyi bir numara: İlişki yaşadıkları kişinin numarasını, onu konuşurken sorgulamayacağınız birinin adı altında saklamak. İlişki yaşadıkları kişi bu.

Delicesine aşık olduğunuz biri hakkında konuşma dürtüsü, bazı insanların seks yaptıkları kişiyi sürekli olarak eşlerine veya partnerlerine övmelerine yol açar.

Daha da rahatsız edici olanı ise şaşırtıcı bir şekilde bunu bir adım daha ileri götürme eğilimi…

15. Aniden evinize yeni bir 'arkadaş' davet edilir

Kulağa tuhaf geliyor! Bazı insanlar, bir ilişkiyi örtbas etmek için ilişki yaşadıkları kişiyi partnerleriyle tanıştırıyor. (Mantık şu ki, eğer gizli değilse muhtemelen şüphelenmezsiniz.) Çoğu zaman, bu biraz da eş tarafının yatıştırmak için yapılır: Kaç metresin karısıyla tanışmak için ısrar ettiğine şaşıracaksınız.

16. Vücudunuz sizi uyarıyorsa;

Aniden idrar yolu enfeksiyonlarına mı yakalandınız? Genital siğil sorunu mu yaşıyorsunuz? Bunun nedeni aniden partnerinizin sevgilisinin enfeksiyonlarına maruz kalmanız olabilir.

17. Vücutları sizi uyarıyorsa;

Eğer çelişki içindeyse (seni seviyor ama aynı zamanda yeni kişiyle birlikte olmak istiyorsa), vücut dilleri onları ele verir. Bir ilişki yaşamak streslidir.

Suçluluk duygusu kötü görünmeye neden olur: yorgun görünebilir. Omuzları çökebilir. Etrafınızda gergin ve aşırı tetikte görünmeleri oldukça muhtemeldir. Onları yakalamamanız için tetiktedirler. Yalan söylemek zor bir iştir ve çok iyi bir hafıza gerektirir.

18. Depresyonda ve endişeli hissediyorsanız;

Çoğu insan partnerinin sadakatsiz olduğunu bilir; sadece bunu kendilerine itiraf etmek istemezler. 'Sebepsiz yere' ağlıyorsanız, başınız ağrıyorsa, bitkin hissediyorsanız, bu yine vücudunuzun 'bunu kabul etmek istemeyebilirsin' deme şeklidir.

19. Arkadaşlarınız ipucu veriyor, arkadaşları sizden kaçınıyor

Erkekler birbirlerini örtbas etme eğilimindedirler; kadınlar ne kadar incelikli olursa olsun bir tür uyarıda bulunmak zorunda hissederler. Çok az kişi haberi ağzından kaçırırken, çoğu kişi dolaylı yorumlar yaparak kendini ele veriyor.

Arkadaşları sizi görmemek veya sizinle konuşmamak için her türlü bahaneyi buluyor gibi görünüyorsa, neler olup bittiğini biliyor olabilir.

20. İçgüdüleriniz size bir şeylerin ters gittiğini söylüyorsa;

Partnerinin aldattığından ciddi şekilde şüphelenen çoğu kişinin haklı olduğu ortaya çıktı. Eğer parmağınızı koyamıyorsanız ama bir şeylerin ters gittiğini biliyorsanız, olayın üstüne gidin. Eğer endişeli hissediyorsanız özellikle kadınsanız ve kıskançlık sorununuz yoksa sezgilerinizi dinleyin. Harika iç radarlarımız var.