Akşener'den Ali Sunal'a destek: Bu düzen vaktini çoktan tamamladı

Akşener'den Ali Sunal'a destek: Bu düzen vaktini çoktan tamamladı
İYİ Parti lideri Meral Akşener, tiyatro sanatçısı Ali Sunal'ın, deprem nedeniyle hiç kimsenin sorumluluk hissedip istifa etmemesini eleştirmesine destek vererek "Ne yazık ki çok haklı bir konuşma... Ancak beceriksizliği, bilgisizliği ve liyakatsizliği bize "normal-miş" gibi dayatan bu düzen, vaktini çoktan tamamladı. Artık vakit; aklın, bilimin ve hakkaniyetin gereğini yapma vakti... " dedi.

Güldür Güldür Show'un sunucusu Ali Sunal, program esnasında, depremler sonrası gösterilen tutum nedeniyle yetkilileri eleştirdi. Sunal, programda "Böyle bir felaket sonrası bir kişinin bile sorumluluk hissedip istifa etmemesi normal midir? Normal olan her felaketi kadere bağlayan değil, o felaketin nasıl önleneceğini anlatan bilimi dinlemektir" dedi.

'NORMALE HEP BİRLİKTE DÖNECEĞİZ'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de Ali Sunal’ın konuşmasının yer aldığı haberi sosyal medya hesabından alıntılayarak paylaştı ve şu açıklamayı yaptı:

"Ne yazık ki çok haklı bir konuşma... Ancak beceriksizliği, bilgisizliği ve liyakatsizliği bize "normal-miş" gibi dayatan bu düzen, vaktini çoktan tamamladı. Artık vakit; aklın, bilimin ve hakkaniyetin gereğini yapma vakti... İşte esas olan bu normale hep birlikte döneceğiz..."