Akılalmaz plan! Kocasını aldattı, tecavüze uğradığını söyledi... Bakın gerçek nasıl ortaya çıktı

Akılalmaz plan! Kocasını aldattı, tecavüze uğradığını söyledi... Bakın gerçek nasıl ortaya çıktı
Amerika'da evli Renee Skoglund (30), kocasını aldattıktan sonra ücretsiz STD (Cinsel Yolla Bulaşan Hastalık) testine erişebilmek için tecavüze uğradığını iddia etti. Renee Skoglund, savcılarla yaptığı anlaşması sonrası denetimli serbestlikte 2 ve şartlı tahliye koşullarında 8 yıl geçirecek.

FOX13'ün haberine göre, geçen hafta yapılan karar duruşmasında savcılar Skoglund'un eşini aldatmak için Güney Dakota'dan Florida'daki Hillsborough County'ye gittiğini belirtti.

ÜCRETSİZ TEST YAPTIRABİLMEK İÇİN TECAVÜZ YALANI UYDURDU

Skoglund'un 8 Mart'ta yaşadığı tek gecelik ilişkiden sonra cinsel yolla bulaşan bir hastalığa yakalanmış olabileceğinden korktuğu bildirildi. Ücretsiz test yaptırmak isteyen Skoglund, daha sonra arabasını kontrol etmek için eyaletler arası yolda kenara çektiği sırada tecavüze uğradığına dair ayrıntılı bir hikaye uydurdu.

911 operatörlerine ağlamaklı bir halde "45 dakika kadar önce tecavüze uğradım" diyen Skoglund, kendisine tecavüz ettiğini öne sürdüğü kişinin başına bir havlu sardığını, ellerini ve ayaklarını iple bağladığını ve onu aracının arka koltuğuna zorla bindirdiğini iddia etti.

Skoglund'un cep telefonunu inceleyen yetkililer, hikayede bazı tutarsızlıklar olduğunu fark etti. Yetkililer ayrıca Skoglund'un daha sonra tecavüz sırasında kullanıldığını iddia ettiği bir ipi Walmart'tan satın aldığını gösteren güvenlik kamerası kaydına da ulaştı.

1186581-342577307.jpg

HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Skoglund'un daha sonra tecavüz iddialarını uydurduğunu itiraf ettiği belirtildi ve 30 yaşındaki kadına polise sahte ihbarda bulunmaktan dava açıldı.

Savcı Jessica Couvertier, cuma günkü karar duruşmasında mahkemeye "Hillsborough County'de bir kişiyle kendi rızasıyla cinsel ilişkiye girdi" dedi:
"Sonra medeni durumu sebebiyle kendini suçlu hissetti ve cinsel yolla bulaşan hastalık kontrolü yaptırmak istedi."

Şartlı tahliyeye ek olarak Skoglund'un Hillsborough County Şerif Bürosu'na 17 bin 245 dolar ödemesi gerekiyor.

Şerif Chad Chronister, mayısta yaptığı basın açıklamasında "Bu dava gerçekten moral bozucu" demişti:
"Bu tür bir travmayla karşı karşıya kalan çok fazla mağdur var. Bu kadın 911 acil durum hattımızı suiistimal etti ve dikkatleri bu tür soruşturma senaryolarında mevcut kaynaklara ihtiyaç duyan gerçek mağdurlardan başka yöne çekti."

Etiketler :