'Aile' dijital trend listelerinde ilk sırada

'Aile' dijital trend listelerinde ilk sırada
Show TV'nin başrollerinde Serenay Sarıkya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı Aile dizisi ekrandan sonra dijitalde de gücünü gösterdi.

Diziler arasındaki reyting yarışı tüm hızıyla sürüyor. Dizi dünyasına yeni katılan Salı akşamı ilk bölümüyle Show TV’de izleyici ile buluşan Ay Yapım imzalı ‘Aile’, çok hızlı bir giriş yapzı. Aile dizisi son 48 saatte dijitaldeki ‘Trend’ listelerinin birinci sırasına yerleşerek en çok izlenen içerik oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'nın başrollerinde yer aldığı 'Aile' dizisi, 7 Mart Salı günü ilk bölümüyle ekrana geldi. İlk bölümüyle reytinglerde birinci sıraya yerleşen dizi, dijital trend listelerinde de en çok izlenen video olarak birinci oldu.

2aile.webp

Dizide Kıvanç Tatlıtuğ Aslan, Serenay Sarıkaya ise Devin karakterine hayat veriyor.

Tatlıtuğ ve Sarıkaya’nın yanı sıra dizide Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer yer alıyor.

Senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı dizinin yönetmenliğini ise Ahmet Katıksız üstleniyor.

Dizi, tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının tartışmalı yönlerini ele alıyor.

‘Aile’, salı akşamı yeni bölümüyle saat 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşacak

3aile.webp