Adriana Lima, "eski sevgilisi Miltiadis Kastanis ile buluştu" haberlerine isyan etti

Adriana Lima, "eski sevgilisi Miltiadis Kastanis ile buluştu" haberlerine isyan etti
Türk yazar Metin Hara'nın sevgilisi dünyaca ünlü top model Adriana Lima, Türkiye’de basın organlarında yer alan “eski sevgilisiyle buluştu” haberlerine isyan etti. Lima, sosyal medya hesabından "Evet ‘aşkım Metin’ diyorum"...

Türk yazar Metin Hara'nın sevgilisi dünyaca ünlü top model Adriana Lima, Türkiye’de basın organlarında yer alan “eski sevgilisiyle buluştu” haberlerine isyan etti. Lima, sosyal medya hesabından "Evet ‘aşkım Metin’ diyorum" ifadelerini kullandı.

Adriana Lima milyonlarca takipçisinin olduğu sosyal medya hesabından uzun bir açıklama paylaştı. Lima, New York'taki evinde eski sevgilisi olduğu iddia edilen tenisçi Miltiadis Kastanis'i ağırlamıştı.

AİLEMİN BİR PARÇASI

Lima, Kastanis’in gay olduğunu açıklayarak, “ailesinin bir parçası” olduğunu dile getirdi. Türkiye’de çıkan haberlere de isyan eden Lima, şu açıklamayı yaptı:

“Bugün Instagram’ı gerçeğin bir platformu olarak kullanmak için buraya geldim. Yukarıda yazılan Türkçe ifadeleri anlamasam da benim ve sadakatle bağlı olduğum ‘aşkım Metin’ hakkında söylentiler dolaşıyor. Evet ‘aşkım Metin’ diyorum. Diğer gördüğünüz adam ise gay arkadaşım Miltiadis Kastanis. Evet ‘gay arkadaşım' dedim ve ailemin bir parçası. Türkiye’ye aşık olma nedenim ise bu ülkeden ve insanlarından hissettiğim büyük sevgi. Bu nedenle benim ve Metin’in özel hayatına saygı gösterin ve lütfen yalan haber yaratmayı kesin. Metin ile çıkmaya başladığımızdan beri bu durum sürüyor. Benim ve onun birlikte, mutlu olduğumuz gerçeğini kabul edin. Bu ülkeye olan sevgime gelirsek, değişmedi. Anlayışınız için teşekkür ediyorum. Tüm kalbimle sizi seviyorum, geri dönmek için sabırsızlanıyorum.”

Etiketler :