76 yaşındaki Cher, genç sevgilisini öpücüklere boğdu

76 yaşındaki Cher, genç sevgilisini öpücüklere boğdu
Oyuncu ve şarkıcı Cher ve 37 yaşındaki sevgilisi Alexander Edwards, Versace defilesinde birbirlerini öpücüklere boğdu. Cher, daha önceki açıklamasında "Ergenler gibi öpüşüyoruz" demişti.

76 yaşındaki Cher ve 37 yaşındaki erkek arkadaşı Alexander Edwards, Versace defilesini öpücüklere boğdu, çift kırmızı halıda öpüştü. Bu öpücük çiftin ilişkisinde halka açık ortamda ilk öpücük olarak kayıtlara geçti.

Çift, Hollywood'daki etkinlikte Miley Cyrus, Anne Hathaway, Dua Lipa ve Paris Hilton gibi yıldızlarla birlikte kırmızı halıdaydı.

Podyum kraliçeleri Kendall Jenner, Gigi Hadid, Emily Ratajkowski , efsanevi model Naomi Campbell ile birlikte podyumda yürüdü.

cher.jpg

Cher, yeni aşkının kağıt üzerinde "saçma" göründüğünü kabul ediyor, ancak "çok iyi anlaştıkları" konusunda ısrar ediyor.

Cher ve Edwards Kasım ayı başında ilk kez el ele görüntülendiklerinde birçok kişi şüpheyle kaşlarını kaldırmış, çift bir süre sonra ilişkilerini teyit etmişti. Çiftin, birbirlerinin çocuklarıyla da tanıştığı öğrenildi.

cher1.jpg

Ergenler gibi öpüşüyoruz demişti

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Cher sosyal medya hesabından sık sık, kendisinden 40 yaş küçük sevgilisinin fotoğraflarını da paylaşıyor. Cher, o paylaşımlardan birinin altına yorum yapıp soru soran takipçisine "Nazik, akıllı, komik.... Ve ergenler gibi öpüşüyoruz" yanıtını vermişti. Hayranının sorusu ise şuydu: "Sevgilinizin en çok hangi özelliğine hayransınız?"

cher4.jpg

Çiftin aşkı ilk olarak kasım ayı başlarında Los Angeles'ta bir akşam yemeği randevusundan el ele çıkarken fotoğraflandıklarında manşetlere taşınmıştı. Edwards araba yolculuğu sırasında Cher'in elini de öpmüştü.

Oscar ödüllü oyuncu aralarındaki yaş farkından dolayı sosyal medyadan kendisine gelen eleştirilere de yanıt vermişti: "Aşk matematik bilmez, görür" diye yazmış ve partneriyle "mutlu olduklarını ve kimseyi rahatsız etmediklerini" belirtmişti.

cher5.jpg

Takip eden günlerde müzik efsanesi, ikili arasındaki 40 yıllık yaş farkı nedeniyle eleştiri almıştı. Ancak Cher, yaş farkından rahatsız olmadığını ima eden bir dizi tweet ile Twitter'dan yanıt vermişti.
Cher, "Aşk matematikten anlamaz" demişti.

Cher daha sonra bir televizyon programına katılmış, orada da şu açıklamayı yapmıştı: "İlişkimiz kağıt üzerinde biraz saçma görünüyor. Ama gerçek hayatta çok iyi anlaşıyoruz. O muhteşem biri. Ve ben erkeklere hak etmedikleri nitelikleri vermem."