4 milyon dolarlık aşk yuvaları çok konuşulan Seda Sayan ile Çağlar Ökten gecelerde! Seda Sayan'ın kulağına ne oldu?

4 milyon dolarlık aşk yuvaları çok konuşulan Seda Sayan ile Çağlar Ökten gecelerde! Seda Sayan'ın kulağına ne oldu?
Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan Seda Sayan ve Çağlar Ökten 10 aylık evliliklerinde kriz olduğu iddiasıyla gündeme gelmiş boşanma haberleri ortaya atılmıştı. 4 milyon dolarlık aşk yuvaları çok konuşulan Seda Sayan ile Çağlar Ökten ayrıldı mı? Seda Sayan'ın kulağına ne oldu? Seda Sayan ve Çağlar Ökten nerede görüntülendi. İşte detaylar...

Seda Sayan lüks yaşantısıyla da gündeme geliyor. Çağlar Ökten ile evlenerek adından söz ettiren Seda Sayan bu sefer de 4 milyon dolarlık villasıyla konuşuluyor. Sayan, sosyal medya hesabı Instagram'dan yeni evini takipçileriyle paylaştı.

640xauto-10.webp

Sabah'ın haberine göre, Seda Sayan'ın yeni bir ev daha aldığını sanıldı ama gerçek başkaydı. Ünlü şarkıcı, taşınmaya hazırlandığı yeni yuvasını iki yıl önce satın almıştı. Sarıyer'deki lüks bir sitede yer alan villayı, tamamen yenilemiş ama taşınmaktan vazgeçmişti. Yaklaşık bir yıldır da, villayı 110 milyon TL'ye satmaya çalışıyordu.

640xauto-11.webp

Ancak yaşadığımız deprem felaketi ve beklenen İstanbul depremi Sayan'ı da korkutmuş olmalı ki, hem zemininin hem de binasının çok sağlam olduğunu düşündüğü villayı satmaktan vazgeçmiş ve kendisi oturmaya karar vermiş.

İki haftaya kadar taşınacak olan Seda Sayan ve eşinin yeni yuvası şimdiden hayırlı olsun.

Etiketler :