17 Mart Cuma reytingleri belli oldu. Camdaki Kız yine zirvede

17 Mart Cuma reytingleri belli oldu. Camdaki Kız yine zirvede
Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği sevilen dizisi Camdaki Kız, 70’inci bölümüyle Total kategoride 5,47 reyting ve 13,90 izlenme payı, AB kategorisinde 6,02 reyting ve 16,92 izlenme payı, 20+ ABC1 kategorisinde ise 6,89 reyting ve 16,40 izlenme payı ile perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın dün akşam yayınlanan son bölümü heyecan dolu anlarıyla perşembe akşamına damgasını vurdu.

cam.webp

Camdaki Kız’ın 16 Mart Perşembe akşamı yayınlanan 70’inci bölümünde; Nalan iş başvurularından olumlu sonuç alamazken Adil’den kendisine kalan ev de beklediği gibi çıkmadı.

cam2.webp

Hayri’yle ilişkisi devam eden Nalan; Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu yanında aldı. Türkan Hayri’yi Nalan’la görünce şüphesini gidermek için Nazife Hanım’ın ağzını yokladı.

cam3.webp

Öfkesini Billur’dan çıkaran Sedat’a Muzo müdahale etti. Sonrasında Billur’la konuşan Muzo, ne olduğunu anlamak için Hayri’yi de evine kadar takip etti ve kapıda onu çocuklarıyla gördü.

cam4.webp