Rafa Silva, Beşiktaş için İstanbul’da

Rafa Silva, Beşiktaş için İstanbul’da
Beşiktaş’ın prensip anlaşmasına vardığı 31 yaşındaki Portekizli futbolcu Rafa Silva, İstanbul’a geldi.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, son olarak Benfica forması giyen Portekizli on numara Rafa Silva ile prensip anlaşmasına vardı. 31 yaşındaki futbolcu, son görüşmeleri yapmak ve resmi sözleşmeye imza atmak için İstanbul’a geldi. 21.00’de İstanbul Havalimanı’na gelen Rafa Silva’yı siyah-beyazlı taraftar karşıladı. Portekizli futbolcu Beşiktaşlı taraftarlara 3’lü çektirdi. Ardından Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar ve yeni transfer Rafa Silva, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

FEYYAZ UÇAR: PORTEKİZ’İN ÜNLÜ YILDIZ OYUNCUSU RAFA SİLVA’YI GETİRDİK

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar, “Uzun süredir devam eden görüşmelerin sonunda Portekiz’in ünlü yıldız oyuncusu Rafa Silva’yı getirdik. Bizzat Hüseyin başkanımız kendi alıp getirdi. Kendisine hoş geldin diyoruz. Tabii ki bundan sonraki süreci hep beraber izleyeceğiz. Rafa Silva’ya da tekrardan hoş geldin diyoruz” dedi.

RAFA SILVA: TARAFTARIMIZLA BERABER ZAFERLER KAZANMAK İÇİN BURADAYIM

Çok mutlu olduğunu ifade eden Rafa Silva, “Herkese destekleri için teşekkür ediyorum. Burada oldukları için taraftarlara teşekkür ediyorum. Burada olmak benim için çok önemli. Sayın başkan yardımcımıza çok teşekkür ediyorum. Bana güvendi. Taraftarımızla beraber zaferler kazanmak için buradayım” diye konuştu.

HÜSEYİN YÜCEL: BU KÖTÜ GÜNLERİMİZ, DAHA İYİ GÜNLER GÖRECEĞİZ

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel ise, şu yorumlarda bulundu:

“Hayırlı olsun. Bu kötü günlerimiz, daha iyi günler göreceğiz. Hep beraber burada daha çok buluşacağız.”

Daha sonra alandan ayrılan Portekizli futbolcu, konaklayacağı otele doğru hareket etti.

Kaynak:DHA