Fenerbahçe'nin Kaptanı Ümit Özat'tan Ünlü Gazeteciye "FETÖ" Yanıtı

Fenerbahçe'nin Kaptanı Ümit Özat'tan Ünlü Gazeteciye "FETÖ" Yanıtı
Gazeteci Levent Gültekin'in Fenerbahçe'yi hedef alarak yaptığı açıklamaya Sarı-Lacivertli kulübün eski kaptanı Ümit Özat'tan açıklama geldi. Özat açıklamasında Gültekin'i hedef alarak,"Cumhuriyet ile alakalı işleri izin ver biz Fenerbahçelilere bırak. Sonuçta sen cemaat överken biz FETÖ ile mücadele ediyorduk." dedi.

Levent Gültekin'in Fenerbahçe'yi hedef alarak yaptığı açıklamaya Sarı-Lacivertli kulübün eski futbolcusundan açıklama geldi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın katıldığı programda hakkında konuştuğu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum konusuna Levent Gültekin'den açıklama geldi.

Gültekin, konuya ilişkin "MHP’nin vatanseveriği neyse Fenerbahçe’nin Cumhuriyetçiliği aynı. İkisi de içi boş slogandan ibaret. O diyor ‘Mehmet Uçum’la senin aran iyi, o da diyo ‘Ama sen Beylerbeyi’nde buluştun’. Hani aranız yoktu iktidarla! Utanmıyor musunuz?"

"CUMHURİYET İLE ALAKALI İŞLERİ FENERBAHÇELİLERE BIRAK"

Gültekin'in bu sözlerine Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Ümit Özat'tan açıklama geldi. Özat, hesabından yaptığı paylaşımda "Vatanseverlik ve cumhuriyetçilik kavramları sana biraz uzak be Levent Gültekin. Sen cemaat övmeye devam et lütfen. Cumhuriyet ile alakalı işleri izin ver biz Fenerbahçelilere bırak. Sonuçta sen cemaat överken biz FETÖ ile mücadele ediyorduk. Sonra ne olduğunu gördük. Gerçi sen tweet silmekle falan uğraşıyordun herhalde o zamanlar." ifadelerini kullandı.