Rihanna'dan Konser ve Albüm Sürprizi: Rekor Fiyata Anlaşma

Rihanna'dan Konser ve Albüm Sürprizi: Rekor Fiyata Anlaşma
Rihanna hayranları dünyaca ünlü şarkıcının albüm çıkarması ve sahnelere dönmesi için kampanyalar başlatırken Rihanna sürpriz adımı attı. Ünlü yıldız hem dünya turnesi hem de iki yeni albüm için dev bir anlaşmaya imza attı.

Dünyaca ünlü Rihanna, henüz iki ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. İç giyim markasıyla satış rekorları kıran Rihanna bir süredir sahnelerden uzak. Hayranları ünlü şarkıcısının yeni albüm ve konser yapması için çeşitli kampanyalar başlatırken sürpriz bir gelişme yaşandı.

rihanna6.jpg

Rihanna 32 milyon sterlinlik (yaklaşık 40 milyon dolar) anlaşmayla sahnelere dönüyor. NTV'nin Mirror gazetesinden aktardığı habere göre Live Nation şirketiyle dev bir anlaşmaya imza atan Barbadoslu şarkıcı, bu anlaşmayla 2024 ve 2025 yıllarını kapsayan büyük bir dünya turnesine çıkacak ve iki yeni albüm yapacak.

rihanna5.jpg

RZA ve Riot Rose adında iki oğlu olan 35 yaşındaki şarkıcı, şimdiden dünya turnesi için ekibiyle çalışmalara başladı. Mirror gazetesine konuşan bir kaynak, "Anlaşma, dünya turnesini kolaylaştırmak için yapıldı ve Rihanna çocuklarını büyütürken yaratıcı ekibi, Los Angeles'ta sessizce çalışıyor" dedi.

rihanna3.jpg

Rihanna çalışmaya hazır olduğunda turne hazırlıklarına katılacak ve iki yeni albüm için çalışacak. Aslında Rihanna, yeni doğum yaptığında çalışmaya başlamıştı. Bebeği henüz bir aylıkken, eylül ayında iç çamaşırı markası Fenty'nin Fenty x Puma koleksiyonunun tanıtım videosunda rol almıştı.

rihanna2.jpg

Etiketler :