Türkiye Bu Kadın Hakimi Konuşuyor! Kocasını Aldattı, Uyuşturucu Partisi Verdi, Sevgilisinden Rüşvet Aldı

Adana Adliyesi’nde görevli hakime Gül A. Türkiye’nin gündemine oturdu. Adalet Bakanlığı, ismi yasak aşk, rüşvet, uyuşturucu partisi gibi skandallar zincirine karışan Gül A.’nın açığa alındığını, başka bir dosya nedeniyle de ihraç edildiğini açıkladı. Haberlere ise erişim engeli getirildi.

Adana Adliyesi, Hakime Gül Altınok'un karıştığı skandal suçlarla çalkalanıyor.

* Hakime Altınok, başsavcı vekili ve bir hakimle birlikte adli emanetten uyuşturucu aldı. Hakimler bu uyuşturucular ile makam odasında parti yaptı.

* Evli olan Altınok, 5 yıldır dost hayatı yaşadığı sevgilisinin hapis cezası almasını engellemek için Osmaniye'de savcı Fatih Arslan'a 500 bin TL rüşvet verdi. Savcı Arslan, bu rüşvetin ardından iş insanı Server Leventoğlu hakkında beraat mütalaası hazırladı.

kadin-hakim1.jpg

* Türkiye, hakim Gül Altınok'un skandallarını konuşacak: Rüşvet, aldatma, adliyede uyuşturucu partisi!

Adana Adliyesi'nde rüşvet, skandal, tehdit ve uyuşturucu partileri gibi skandallara Türkiye gündemine oturan kriminal Hakime Gül A., hakkındaki haberlerin kaldırılması için Ankara sulh ceza hakimliğine başvurdu.

Ankara 4. Sulh Ceza Hakimi Mehmet Tuna Kaya ise kriminal olaylara karışan Gül A. hakkındaki haberlere 'objektif olmayan biçimde suçlayıcı' ifadeler içerdiği gerekçesiyle erişim engeli kararı verdi.