TikTok'ta Tepki Çeken Görüntüler: Çocukla Dudak Dudağa!

TikTok'ta Tepki Çeken Görüntüler: Çocukla Dudak Dudağa!
TikTok kullanıcısı Duygu Özgül Kalebayır çocuk yaştaki kuzeniyle dudak dudağa görüntülerini yayınladı. Görüntülerin kısa sürede infiale neden olması nedeniyle açıklama yapmak zorunda kalan TikTok kullanıcısı, kendisini eleştirenlere ateş püskürdü. Kendisini istismarla suçlayanlar hakkında şikayette bulunacağını söyledi.

Sosyal paylaşış platformu TikTok'ta paylaşılan bir video kısa sürede infiale neden oldu.

Görüntülerde, Duygu Özgül Kalebayır isimli kadın "Ben dudak seviyorum, benim dudağım ora mı?" diyerek küçük bir çocuğu zorla dudaklarından öptürdü.

Görüntülerin sosyal medyada tepkilere neden olması üzerine genç kadın kendisini "Çocuğun ailesi yanımızdaydı. İstismar gizlidir kıyıda köşede çoluğa çocuğa bir şeyler yapmaktır" diyerek savundu.

Görüntüler sosyal medyada çocuğa yönelik istismar olarak tepkilere neden olurken Kalebayır X hesabından yaptığı açıklamada kendisine tepki gösterenlere ateş püskürdü.

tiktok.jpg

Çekilen videodaki çocuğun kuzeni olduğunu belirten Kalebayır "Çekilen video kuzenimle ailesininde yanımda olduğu ve istismarın söz konusu bile olmadığı hatta sayfada başka videolarında olduğunu belirtmek isterim. Sayfaya yazılan yazı üzerinden şikayetimizi yapacağımızı ve görüntümü paylaştığı için de gerekli işlem yapılacaktır" dedi.

tiktok1.jpg

Kuzeniyle birbirlerini öpüp koklayarak sevdiklerini dile getiren Kalebayır ikinci açıklamasında ise, "Kuzenim ve biz birbirimizi öpüp koklayarak seviyoruz . Çocuk beni öpüyor, seviyor, yalıyor. Anasının babasının ve herkesin yanında bunu bana yapıyor" diye konuştu.