Sosyal Medya Bu Görüntüleri Konuşuyor: ABD Başkanı Biden Bir Dakika Boyunca Dondu Kaldı

ABD Başkanı Joe Biden sosyal medyaya verdiği görüntülerle çok konuşuluyor. Daha önce olmayan sandalyeye oturmaya çalışan Biden şimdide hareketsiz bir şekilde donup kaldı. Biden'ın sağlık sorunları olabilceği düşünülüyor.

ABD'nin Ulusal Özgürlük Günü kapsamında düzenlenen etkinlikte, Beyaz Saray'da gerçekleşen canlı performansta, ABD Başkanı Joe Biden beklenmedik bir şekilde hareketsiz kaldı. Etrafındaki diğer katılımcılar dans ederken ve ritmik hareketler yaparken, Biden yaklaşık 1 dakika boyunca donuk bir şekilde durdu.

biden1.png

SAĞLIK DURUMUNDAN ENDİŞE EDİLİYOR

Etrafındakilerin dans edip, ritmik hareketler yaptığı sırada Biden'ın hareketsiz kalması endişeyle karşılandı. ABD medyası Biden'ın sağlık sorunları yaşıyor olabileceğini iddia etti.

Görüntüler kısa sürede sosyal medyada paylaşılınca ABD medyasında Biden'ın sağlık sorunları yaşıyor olabileceğini iddia edildi.

ekran-alintisi-001.png

BİDEN DAHA ÖNCEDE OLMAYAN SANDALYEYE OTURMAYA ÇALIŞTI

ABD Başkanı Joe Biden Normandiye Çıkarması'nın 80. yıl dönümü töreninde var olmayan bir sandalyenin önünde durduğunu zannederek oturmaya çalıştı. Sosyal medyada da yayılan görüntülere dair bazı kullanıcılar Biden'ın bu tuhaf tavırlarına yönelik esprili yorumlarda bulunmuştu.