6-12 Kasım haftasında gökyüzü etkileri ....Bu hafta gökyüzünde neler var?

6-12 Kasım haftasında gökyüzü etkileri ....Bu hafta gökyüzünde neler var?
Astrolog Saadet Gülbakan'ın Yorumuyla...


Herkese merhaba,

Öncelikle Atamızın 85. ölüm yıldönümünde onu özlem, sevgi, minnet ve rahmetle anıyorum. Yeriniz ışıklarla dolsun nurlarda uyuyun Ata'm.
Kasım ayı burç videolarında da size soyledigim gibi Kasım’ın ilk haftası kişisel olarak biraz koşturmalı gergin ve zorlu geçmiş olabilir fakat bu hafta gökyüzünde bireysel olarak etkilenebileceğimiz daha iyi etkiler var.

Öncelikle 8 Kasım’da Venüs Terazi burcuna geçiyor ve bireysel olarak çok güzel etkiler alacağız. Bununla ilgili tüm detayları yine Kasım ayında sizler için yaptığım burç yorumları videosundan da dinleyebilirsiniz.

12 Aralık tarihinde Merkür retro pozisyonuna geçecek ve her zaman bahsettiğim öncesi ve sonrası 10 gün etkili olacak bir de gölge günleri olduğundan, Kasım ayı genelini başlangıç yapmak istediğiniz konularda kullanmanızı tavsiye ederim.
10 Kasım’da Merkür Yay burcuna geçiyor, bu da bireysel olarak iletişimlerimizin birazcık abartılı olmasına sebebiyet verebilirken, toplumsal olarakta her duyduğumuza inanmamız gerektiğine, duyduklarımızın gerçek olmama ihtimalini unutmamamız gerektiğine, bazı şeylerin abartılı olabilme ihtimalini ayrıca dolandırıcılara, kandırılmalara yine açık olduğumuz bir hafta olacağını işaret ediyor.

Yay burcu dini yerler, dini konular, dininle alakalı olayları da temsil ettiğinden bu tarz tartışmalara girmemeye dikkat etmeliyiz.
Özellikle tutulma videolarında ve bu hafta Twitter’dan uyarılarda bulunduğum konu yine geçerli olacak. Yaptığınız alışverişlere, oralarda kullandığınız şifrelere, siber saldırılara, dijital ortamdan gelen linkleri tıklamamaya dikkat etmemiz gerekiyor.
Bu haftanın en önemli ve hafta geneline damga vurabilecek bir açısı da Uranüs’ün Mars ve Güneş’e olan 180° karşıt açısı…
Bu açı özellikle 14 Ekim ve 28 Ekim‘deki tutulma videolarında bahsettiğim öngörüleri bu hafta tekrar yaşamamıza sebebiyet verebilir. Bunlar neler;

Elektrik ve elektronik aletlerdeki bozulmalar, yangınlar, patlamalar, terör saldırıları, askeri hareketlilikler, isyanlar, yine siber saldırılar, hacklenmeler, kazalar, zamlar, vergi artışları, yeni vergi düzenlemeleri, şu an vergisi olmayan alanlara vergi gelmesi,piyasalarda ani iniş çıkışlar, dalgalanmalar yaşanma ihtimali veriyor.

14 Ekim Terazi burcundaki tutulmayı anlatırken size güzellik merkezleri, ünlüler, sanat dünyası, sanatçılar, ünlüler, internet üzerinden ünlü olan kişiler, fenomenler, influcerler ve bunlarla alakalı gizli kapaklı işler arkadan dönen konular kara para aklama olayları gündeme gelebilir demiştim hazırlarsanız… Malum bu hafta zaten bu konu, sürekli bir şekilde tüm haber kanallarında konuşuldu ve konuşulmaya da devam edecek ve biz şok olmaya devam edeceğiz gibi duruyor…
Çünkü bu araştırmalar daha da derinleştirilecek ve altından daha neler kimler çıkacak hep birlikte göreceğiz. Tabii ki 2024 haritasını çalışmaya başladım yavaş yavaş arkadaşlar bu konuyla bağlantılı olarak sadece şunu söyleyeyim maliye bakanlığı gündemden düşmeyecek gibi görünüyor

Bu hafta sağlık olarak genital bölge, prostat, üreme organları, safra kesesi, hemoroit hastalıklarında artışlar olabilir. Salgın hastalıklarla ilgili yine duyumlar alabiliriz, bağışıklık sistemimizi güçlendirmeye devam edelim.
Ve son olarak gündemimiz tabii ki savaş, ölen insanlar, canlar, çocuklar…
Daha önce de belirttiğim gibi ara ara durulsa bile biteceği konusunda bir öngörüm yok devam edecek bu savaş….

Ve yine İran, Irak, Lübnan, Mısır, Ürdün, Orta Doğu, Suriye, Arabistan… Bu ülkelerin hepsinin krizli zamanlarını ve sıkıntılarını duyacağız. Azerbaycan Ermenistan, Rusya Ukrayna zaten hep konuştuğumuz ve uyardığım bir alan yani genele baktığımızda aslında etrafımız yangın yeri olduğundan biz şu an ortayı bulma çabasındayız.
En çok sorduğunuz biz savaşa çekiliyor muyuz sorunuza cevap olarak ben şimdilik böyle bir etki görmediğimi ama 8 Nisan’da ki tutulmayla birlikte gözlerin biraz daha bizim üzerimize çevrilme durumları olabilir derim…

foto-link.jpg

13 Kasım Akrep yeni ayı yazım yolda…
Görüşmek üzere
Sevgilerimle
Astrolog Saadet Gülbakan
Instagram @astrologsaadetgulbakan
Twitter @saadetgulbakan

Etiketler :