Güzelbahçeli çocuklar 'Her Şey Çok Güzel Olacak Ekrem Abi' dedi

Güzelbahçeli çocuklar 'Her Şey Çok Güzel Olacak Ekrem Abi' dedi
İBB Başkanlığı seçiminin YSK tarafından iptal edilmesi ve yenilenmesi kararının ardından Güzelbahçeli çocuklar, ‘Her Şey Çok Güzel Olacak Ekrem Abi’ ve 'Bahardan sonra yaz gelecek İstanbul’a’ pankartlarıyla Ekrem İmamoğlu’na destek verdi.

BirGün'de yer alan habere göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin YSK tarafından iptal edilmesi ve yenilenmesi kararının ardından Güzelbahçeli çocuklar, ‘Her Şey Çok Güzel Olacak Ekrem Abi’, ‘Bahardan sonra yaz gelecek İstanbul’a’, ‘Güzelbahçeli çocuklar Ekrem abisini seviyor’ pankartlarıyla Ekrem İmamoğlu’na destek verdi.

Güzelbahçe Belediyesi, sosyal medya hesaplarından ‘Güzelbahçe Sahilleri’ni vuracak fırtına yüzünden 23 Haziran Pazar günü kapalıdır’ paylaşımını yaptı. Ekrem İmamoğlu’na destek vermek amacıyla belediye binası önünde toplanan çocuklar ellerinde taşıdıkları ‘Her şey çok güzel olacak Ekrem Abi’, ‘Bahardan sonra Yaz gelecek İstanbul’a’, ‘Güzelbahçeli çocuklar Ekrem Abi’sini seviyor’  pankartlarıyla destek verdi.

Ekrem İmamoğlu’na destek vermek için toplandıklarını söyleyen Güzelbahçe Belediye Başkan Vekili Aras Kaynarca, “İstanbul seçimleri haksız ve hukuksuz bir şekilde iptal edilmiştir. 6 Mayıs 2019 Türkiye tarihine kara bir gün olarak yazılmıştır. Bir zarfın içerisinde 4 pusula; muhtarlık, ilçe belediye başkanlığı ve meclis üyeliği pusulaları geçerli ama Büyükşehir Belediye Başkanlığı oy pusulası ile ilgili şaibe var. Bu nasıl bir anlayıştır? Hukuk çiğnenmiş, toplum vicdanı yok sayılmıştır. Biz de bugün bu yanlışa karşı durmak, çocuklarımızla birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Abi’lerine destek olmak için toplandık. Yedi tepeli, iki yakalı şehir İstanbul, 25 yıl sonra farklı bir anlayışla yönetilmeye başlanmıştı. İstanbullular için tüm Türkiye için bir umut oldu bu başlangıç. Ama biz inanıyoruz ki Şehri İstanbul’dan güneş yeniden doğacak. Taraf bertaraf değil herkes bir olacak birlik olacak. Her şey çok güzel olacak” dedi.

Etiketler :