Ekrem İmamoğlu: İstanbul’a daha çok hizmet etmek için sabırsızlanıyorum

Ekrem İmamoğlu: İstanbul’a daha çok hizmet etmek için sabırsızlanıyorum

İstanbul halkının oylarıyla Belediye Başkanı seçilen ancak YSK'nin tartışmalı kararıyla mazbatası alınan Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu, "Daha çok hizmet etmek için sabırsızlanıyorum." dedi.

İstanbul halkının oylarıyla Belediye Başkanı seçilen ancak YSK'nin tartışmalı kararıyla mazbatası alınan Ekrem İmamoğlu'nun İBB Meclisi'ndeki öğrenci akbilinin aylık 40 TL'ye indirilmesi kararının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Su indirimi kararının ardından Twitter hesabından bir paylaşım yapan Ekrem İmamoğlu, “Güzel şeyler olmaya devam edecek,” diyerek, İstanbullulara kontrol için faturaları saklama uyarısında bulunmuştu.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda da toplu taşıma ücretsiz

Ekrem İmamoğlu'nun vaadi olan milli bayramlarda toplu taşıma araçlarının ücretsiz olması ardından, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Şu ifadeleri kullandı:

"İstanbullular ilk kez bugün bir milli bayramda toplu taşımayı ücretsiz olarak kullanıyor. Milli bayramlarda toplu taşıma ücretsiz olacak demiştik, oldu. İstanbul’a daha çok hizmet etmek için sabırsızlanıyorum."

 

İlgili Haberler