Acun Ilıcalı transferi duyurdu: Süper Lig'den Hull City'ye

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, transfer süreci ve kulübün durumu hakkında açıklamada bulundu. Championship ekibinin patronu, Süper Lig'den yapacağı ilk transferi resmen duyurdu.

Yayınlanma:
Güncelleme: 20 Mayıs 2022 09:33
Acun Ilıcalı transferi duyurdu: Süper Lig'den Hull City'ye

İngiltere Championship ekibi Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, basın mensuplarıyla buluştu. Türk iş insanı, Süper Lig 'den transfer etmeye çok yakın oldukları ismi açıkladı. Acun Ilıcalı, Hull City taraftarlarına da müjde verdi.

Taraftarlar için özel hamle

Hull City taraftar grubuyla ilgili konuşan Acun Ilıcalı, taraftarları kuzey tribününe çekmeye hazırlandıklarını duyurdu. Acun Ilıcalı, gelecek sezondan itibaren 10 yaş ve altı çocuk taraftarların, bir yetişkin eşliğinde takımın maçlarını ücretsiz izleyebileceğini açıkladı.

Honeyman'ın opsiyonu zorunlu olarak kullanıldı

Hull City Başkan Yardımcısı Tan Kesler de Acun Ilıcalı'nın yanında sorulara cevap verdi. Tan Kesler, George Honeyman'ın sözleşmesinde yer alan opsiyonu zorunlu olarak kullandıklarını belirtti. Oyuncuyla görüşmelerinin devam ettiğini belirten Tan Kesler, daha uzun bir anlaşma yapmak istediklerini ifade etti.

Ilıcalı: Traore transferi neredeyse bitti

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, gelecek sezon için ilk transferi Süper Lig'den yapmaya hazırlanıyor. Hatayspor forması giyen Adama Traore ile anlaşma aşamasında olduklarını belirten Acun Ilıcalı, 'Neredeyse bitti' ifadesini kullanırken ayrıca 4 futbolcuyla görüştüklerini duyurdu.