Motokurye Dehşeti: Tartıştığı Sürücüyü Tornavidayla Öldürdü!

Esenler'de dönercide çalışan bir motokurye seyir halindeki otomobil sürücüsüne önce çarptı sonra kaçtı. Otomobiline çarpıp kaçan kuryeyi çalıştığı restorana kadar takip eden sürücü, burada motokurye ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle motokurye, otomobil sürücüsünü tornavida ile yaraladı. Hastaneye kaldırılan yaralı sürücü hayatını kaybetti.

Esenler'de, döner restoranında motokurye olarak çalışan kişi, paket servisi sırasında cadde üzerinde ilerleyen bir otomobile çarparak kaçtı.

Bunun üzerine otomobil sürücüsü, kuryenin sepetinden çalıştığı restoranı tespit ederek takip etti. Motokuryenin çalıştığı restorana gelen sürücü burada tartışmaya başladı.

Çıkan tartışma kavgaya dönüşünce, motokurye çalıştığı restorandan aldığı tornavida ile otomobil sürücüsünü yaralayarak olay yerinden kaçtı.

esenlerde-otomobiline-carpip-kacan-mot-44690-2.jpg

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahale sonrası yaralı sürücü ambulansla hastaneye kaldırılırken, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

esenlerde-otomobiline-carpip-kacan-mot-44690-1.jpg

Olay sonrası kaçan motokurye aranırken, olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Etiketler :