MasterChef Türkiye'de Gergin Anlar! Somer Sivrioğlu, Yarışmacıyı Stüdyodan Kovdu

MasterChef Türkiye'de Gergin Anlar! Somer Sivrioğlu, Yarışmacıyı Stüdyodan Kovdu
Reyting rekorları kıran MasterChef All Star'da gergin anlar yaşandı. Jüri Somer Sivroğlu, yarışmacı Barbaros'un yemek yapmamasına sinirlenerek stüdyodan kovdu.

MasterChef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümü damga vurdu. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyeliğini yaptığı programda gergin anlar yaşandı.

Başarılı yarışmacı Barbaros, dün akşam yayınlanan bölümde yemeklerini yetiştiremedi. Barbaros'un bu hafta ikinci kez yemek yapmamasına sinirlenen Somer Sivroğlu, yarışmacıyı stüdyodan kovdu.

2.png

YEMEĞİNİ YETİŞTİREMEDİ

Yarışmacılar dün akşam yayınlanan bölümde ödül oyununu kazanmak için mücadele etti. Kestane kullanarak birkaç çeşit yemek yapan yarışmacılardan kırmız takım gecenin kazanını oldu. İkinci etaba geçen kırmızı takım İstanbul Macaristan başkonsolosu Zsuzsanna Palmai'nin konuk olduğu yarışmada Baca Kek yaptı. Sürenin sonunda Kıvanç, Esra, Cemre ve Eren tatlılarını yaparken Barbaros yetiştiremedi.

3.png

"YEMEK YAPMAYANLARIN BURADA İŞİ YOK"

Somer Sivrioğlu, "Açık konuşmak gerekirse Barbaros'u daha fazla yormayalım. Yemek yapmayanların burada pek işi yok Barbaros çıkabilirsin" dedi.

Barbaros'un "Neden" diye sormasına sinirlenen Somer şef "Yemek yap o zaman" diyerek tepki gösterdi. Barbaros daha sonra stüdyodan ayrıldı.

4.png

STÜDYODAKİLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Somer Sivrioğlu'nun tepkisi ve Barbaros'u kovması stüdyodakiler tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

6.png