Matt Damon ve Ben Affleck, Yeni Gerilim Filmi 'RIP'te Başrolde

Matt Damon ve Ben Affleck, Yeni Gerilim Filmi 'RIP'te Başrolde
Hollywood'un efsanevi ikilisi Matt Damon ve Ben Affleck, Joe Carnahan'ın yöneteceği yeni polisiye gerilim filmi "RIP"te başrollerde yer alacak. Artists Equity yapımcılığında hayata geçirilecek bu projenin sinema gösterimleri ve dijital yayın hakları büyük ilgi görüyor. Damon ve Affleck'in bir araya gelmesi, sinemaseverleri heyecanlandırırken, film hakkındaki detaylar merakla bekleniyor.

Hollywood'un ünlü ikilisi Matt Damon ve Ben Affleck, yönetmen Joe Carnahan'ın yeni polisiye gerilim filmi "RIP"te başrollerde yer alacak. Artists Equity yapımcılığında hayata geçirilecek olan proje, şimdiden sinema gösterimleri ve dijital yayın hakları için büyük bir ilgi uyandırdı ve distribütörü yakında açıklanacak.

333354.jpg

Film hakkındaki detaylar gizli tutulsa da, Damon ve Affleck'in bu proje için bir araya gelmesi, sinemaseverleri heyecanlandırdı. Ben Affleck şu sıralar "The Accountant"ın devam filmi üzerinde çalışırken, ikili kendi yapım şirketleri altında yeni projeler arayışındaydı.

gettyimages-1358673668.webp

Joe Carnahan'ın geçmişte "The Grey", "Narc", "Smokin' Aces" ve "Copshop" gibi başarılı filmlere imza attığı biliniyor. Şimdi ise "RIP" için kollar sıvandı ve filmin çekimlerine bu sonbaharda başlanacak.

19195278-jpg-r-1920-1080-f-jpg-q-x-xxyxx.jpg

Geçtiğimiz yıl Ben Affleck'in yönettiği ve Damon ile birlikte rol aldığı "Air" filminin başarısının ardından, Artists Equity yeni projeleri için harekete geçti. "RIP", sinemaseverlere büyük bir gerilim ve heyecan vaat ediyor.

Kaynak:halktv.com.tr