Koronavirüs hastası son isteğini gözyaşları içinde söyledi

Koronavirüs hastası son isteğini gözyaşları içinde söyledi

İngiltere Londra'daki bir hastane odasında çekilen kayıtta kamyon sürücüsü Tony Brown'ın insanları koronavirüse karşı dikkatli olmaları konusunda uyardığı ve son isteğini dile getirdiği anlar paylaşıldı.

İngiliz medyasında yer alan haberde 73 yaşındaki koronavirüs hastası Tony Brown, koronavirüs sebebiyle yaşamını yitirdi. Sky News kanalı tarafından kaydedilen görüntülerde, Tony Brown'a kendini nasıl hissettiği soruluyor. Solunum cihazına bağlı olan Brown ise "Kesinlikle berbat. Çok, çok korkutucu. Çok kötü bazı gecelerim oldu, çok endişe verici geceler" ifadeleriyle yanıt veriyor. İki kez eşini aradığını ve ona eve dönemeyeceğini söylediğini belirten Brown, virüse çalışırken yakalandığını anlatıyor. Ayrıca maske takmayan ve sosyal mesafe kurallarına uymayan insanları suçluyor.

"Şu anda istediğim tek şey bu"

Muhabir Jason Farrell'e eşi Linda'yı en son iki hafta önce gördüğünü söyleyen Tony Brown, gözyaşlarına boğularak "Onu çok özlüyorum. Umarım onu bir gün görebilirim. İnşallah göreceğim. Şu anda istediğim tek şey bu. Hayatta başka bir şey istemiyorum" diyor.

Röportaj ise Tony'nin Linda ile telefon görüşmesi yaptığı sırada sonra eriyor. İngiliz Daily Star gazetesinin haberine göre; Tony Brown bu mülakattan saatler sonra hayatını kaybetti.