Halk TV Canlı Yayın
Yere tükürenleri uyaran adam ve kadın feci şekilde dövüldü
İstanbul'un Esenyurt ilçesinde, geçtiğimiz salı günü yere tüküren bir kişiyi uyaran bir adam 7 kişinin saldırısına uğradı. Magandaları uzaklaştırmaya çalışan mahalle sakinlerinden bir kadın da bu sırada yumruk yedi.

Esenyurt'ta yola tükürenlere tepki gösteren kişi, feci şekilde dövüldü. Saldırganlardan biri araya girmek isteyen kadına da yumruk attı.

Esenyurt'taki olay geçtiğimiz salı günü akşam saatlerinde meydana geldi. DHA'da yer alan habere göre, yol kenarında beklediği sırada yoldan geçen gruptaki bir kişinin yere tükürmesi üzerine uyarıda bulunan Birol Ş. (52) saldırıya uğradı.

Birol Ş. yere tüküren kişiye, "Evde de yere tükürüyor musun?" deyince feci şekilde dövülmeye başlandı. 7 kişi olduğu belirtilen saldırganları mahalle sakinleri uzaklaştırmaya çalıştı. Bu sırada bir kadın da saldırıya engel olmaya çalıştı. Ancak gruptakilerden biri, kadına da yumruk attı. Birol Ş.'yi döven saldırganlar uzaklaşırken çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edildi.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Çevredekiler dayak yiyen adama yardım etmeye çalıştı. Kısa süre sonra olay yerine polis ekipleri geldi. Yere tüküren kişiyi uyardığı için dayak yediği belirtilen Birol Ş. ve kadının "mahallenin gençleri" diyerek şikayetçi olmadığı öğrenildi.