Çay bahçesinin sahiline ölü yunus balığı vurdu
Yayınlanma:
Güncelleme:
Bursa’nın Gemlik ilçesinde sahile yavru olduğu anlaşılan ölü yunus balığı vurdu.
Gemlik ilçesindeki bir çay bahçesinin çalışanları sahilde bir yunus balığı olduğunu fark etti. Canlı olma ihtimaline karşı balığı görmeye giden çalışanlar, yavru olduğu anlaşılan balığın öldüğünü fark etti.
Konuyla ilgili Gemlik Belediyesi’ne haber verildi. İhbar üzerine olay yerine gelen Gemlik Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, yunus balığını, ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla incelemeye aldı.
İstanbul'da bugün elektrik kesintisi yaşanacak 5 ilçe...
Okul müdürü isyan etti: Okulları hazır edin diyorlar, temizlik personeli göndermiyorlar
Bu köyde itfaiyeci olmayana kız verilmiyor
Cezaevinden çıktı, babasını dövdü kardeşini öldürdü
Türkiye