Silinen fotoğraflarınızı 5 adımda yeniden yükleyin

iPhone kullanıcıları, yanlışlıkla sildikleri fotoğrafları sadece 5 adımda kurtarabiliyor. Akıllı telefon markası ne olursa olsun kullanıcılarının ortak noktası fotoğraf albümünde bulunan fotoğrafları yanlışlıkla silmeleri...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Silinen fotoğraflarınızı 5 adımda yeniden yükleyin

iPhone kullanıcıları, yanlışlıkla sildikleri fotoğrafları sadece 5 adımda kurtarabiliyor. Akıllı telefon markası ne olursa olsun kullanıcılarının ortak noktası fotoğraf albümünde bulunan fotoğrafları yanlışlıkla silmeleri oluyor. iPhone ise, kullanıcılarının sildikleri fotoğrafları kurtarmasını sağlıyor.

  • Birinci adımda telefonda bulunan “Fotoğraflar” uygulamasının açılması gerekiyor.
  • İkinci adımda bugüne kadar çekilen tüm fotoğrafların yer aldığı listeden ekranın en alt kısmında bulunan “Albümler” sekmesinin tıklanması gerekiyor.
  • Bir sonraki adımda ise, tüm albümlerin yer aldığı sayfanın en altında yer alan “Son Silinenler”i seçmeniz gerekiyor.
  • Dördüncü adımda, 30 gün içerisinde sildiğiniz dosyalar arasında yer alan fotoğraf tıklandığında silinen verinin geri yüklenmesi veya tamamen silinmesi için iki seçenek sunuluyor.
  • Son adımda ise seçilen verinin kurtarılmasını sağlayacak onayın verilmesi gerekiyor. Apple’ın son işletim sistemi olan iOS8 son 1 ay içerisinde silinen tüm dosyaları bu alanda saklıyor. Kullanıcılar, bu sayede sildiği verilere kısa bir süre de olsa bu alandan ulaşabiliyor.