Seyhan Belediyesi Halkoyunları Adana’yı Temsil Edecek

Seyhan Belediyesi Halkoyunları Adana’yı Temsil Edecek
SEYHAN BELEDİYESİ HALKOYUNLARI TOPLULUĞU, HAFTA SONU KAHRAMANMARAŞ'TA DÜZENLENECEK BÖLGESEL YARIŞMADA ADANA'YI TEMSİL EDECEK.Seyhan Belediyesi Halkoyunları Topluluğu, hafta sonu Kahramanmaraş’ta düzenlenecek bölgesel yarışmada...
SEYHAN BELEDİYESİ HALKOYUNLARI TOPLULUĞU, HAFTA SONU KAHRAMANMARAŞ'TA DÜZENLENECEK BÖLGESEL YARIŞMADA ADANA'YI TEMSİL EDECEK.

Seyhan Belediyesi Halkoyunları Topluluğu, hafta sonu Kahramanmaraş’ta düzenlenecek bölgesel yarışmada Adana’yı temsil edecek.

Daha önce de pek çok ulusal yarışmada dereceye giren Seyhan Belediyesi Halkoyunları Topluluğu, 18-19 Nisan tarihlerinde Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilecek olan Bölge Yarışmasında Adana’yı temsil edecek.

Seyhan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güven Boğa, Seyhan İlçe Belediyesine bağlı halkoyunları topluluğunun geçtiğimiz aylarda da pek çok yarışmadan dereceyle döndüğünü belirterek, "Hafta sonu düzenlenecek bölge yarışmasından da dereceyle döneceğimize inanıyoruz. Belediye Başkanımız Zeydan Karalar’a Kahramanmaraş’tan şehrimizi başarıyla temsil edip kazandığımız kupayı armağan etmek istiyoruz. Ekibimizin motivasyonu son derece yerinde" dedi.