Yeni Xbox için bomba iddia!

Yeni Xbox için bomba iddia!
Xbox, en güncel oyun konsolunu yaklaşık olarak iki buçuk sene önce tanıtmıştı. Aradan geçen bu boşlukta, yeni nesil oyun konsoluna yönelik pek çok yeni söylenti ortaya çıktı

Xbox, en güncel oyun konsolunu yaklaşık olarak iki buçuk sene önce tanıtmıştı. Aradan geçen bu boşlukta, yeni nesil oyun konsoluna yönelik pek çok yeni söylenti ortaya çıktı. Yeni sızıntı, önceki sızıntıların büyük bir kısmını da doğrulayarak gündeme düştü. Yeni Xbox önümüzdeki aylarda satışa sunulabilir.

Yeni Xbox Nisan ayında karşımıza çıkabilir!

Son zamanlarda ‘Maverick‘ kod adıyla karşımıza sıkça çıkan yeni konsol, yakında Xbox One S All-Digital Edition adıyla karşımıza çıkabilir. İddialara göre konsolun ön siparişi, Nisan ayının ortalarında başlayacak. Bununla birlikte herkese açık satışın da Mayıs ayının başlarında başlaması bekleniyor. Ayrıca Microsoft‘un yeni nesil konsol için, özel bir ‘Fortnite‘ sürümü üzerinde çalıştığı da belirtiliyor.

Yeni nesil oyun konsoluyla ilgili gelen sızıntılar, konsolda herhangi bir disk sürücüsünün bulunmayacağını belirtiyor. Bu noktada, bazı kullanıcıları memnun etmeyeceğini de düşünebiliriz. İkinci el oyun alışverişinin önüne geçebileceği, bir gerçek gibi gözüküyor. Konsolun teknik özellikleri hakkında, hemen hemen hiçbir bilgi bulunmuyor.

Yeni nesil konsol şu an piyasada bulunan Xbox One S modelinden daha iyi bir model olarak karşımıza çıkabileceği gibi, bu modelin disk sürücüsüne sahip olmayan bir versiyonu olarak da karşımıza çıkabilir. Gelen tarih bilgileri doğru ise, Microsoft tarafı önümüzdeki birkaç hafta içinde resmi açıklamada bulunacaktır. (SDN)

Etiketler :