Xiaomi Mi 9 rekor üstüne rekor kırdı!

Geçtiğimiz günlerde AnTuTu puanı ile gündeme gelen Xiaomi Mi 9, Master Lu performans testinde bir kez daha hünerlerini sergiledi

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Xiaomi Mi 9 rekor üstüne rekor kırdı!

Geçtiğimiz günlerde AnTuTu puanı ile gündeme gelen Xiaomi Mi 9, Master Lu performans testinde bir kez daha hünerlerini sergiledi. Söz konusu test sırasında, rakiplerine karşı üstünlük kurmayı başaran Xiaomi Mi 9 Benchmark skoru ile ayrıca bir de rekora imza attı.

Daha önceden de performansıyla ön plana çıkacağı belirtilen Xiaomi Mi 9‘un geçtiğimiz günlerde AnTuTu puanı yayınlanmıştı. AnTuTu üzerinden toplamda, 387.851 puan almayı başaran Xiaomi‘nin yeni amiral gemisinin Snadpragon 855 ile oldukça uyumlu bir şekilde çalıştığını gözlemlemiştik.

Şimdi de, Çin’in önde gelen Benchmark platformlarından biri olan Master Lu üzerinde ortaya çıkan Mi 9, burada da rakiplerini geride bırakmayı başardı.

20 Şubat‘ta Çin’de düzenlenecek olan etkinlik ile resmi olarak lanse edilecek olan Mi 9, Master Lu’nun verilere göre, 12 GB RAM ile birlikte çalıştığını görmekteyiz.

12 GB RAM‘ı ile oldukça başarılı bir performans sergileyen Mi 9, daha piyasaya sürülmeden Benchmark skoru ile peş peşe rekorlarla kırmaya devam ediyor.

Master Lu’nun en güçlü akıllı telefonlar listesinde liderlik koltuğuna yerleşen yeni amiral gemisini GPU testinden 154.701 puan aldığını görmekteyiz.

Bunun haricinde, CPU testinden 158.234 puan, depolama testinde 42.334 puan, RAM testinden ise 55.250 puan alan Mi 9, şimdiden birçok kullanıcının dikkatini çekmiş durumda.

Master Lu’dan toplamda 409.889 puan alan telefonun en yakın rakibi ise 12 GB RAM’lı Lenovo Z5 GT Pro olarak gösteriliyor. Bunun haricinde, Samsung’un da 20 Şubat’ta 12 GB RAM‘lı Galaxy S10 Plus modelini piyasaya sunacağını da özellikle belirtelim. (SDN)