WhatsApp'a Yeni Emojiler Eklendi

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni sürümü yeni emojilerle geldiZengin kullanıcı tabanının keyfini çıkaran WhatsApp, artık tamamen ücretsiz bir sohbet uygulaması. WhatsApp web, sesli görüşmeler, Google Drive'a yedekleme...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
WhatsApp'a Yeni Emojiler Eklendi

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni sürümü yeni emojilerle geldi

Zengin kullanıcı tabanının keyfini çıkaran WhatsApp, artık tamamen ücretsiz bir sohbet uygulaması. WhatsApp web, sesli görüşmeler, Google Drive'a yedekleme gibi yeniliklerle giderek iyileşen uygulama, şimdi de yeni emojileriyle karşımızda.

WhatsApp'ın yeni sürümünde videolu görüşme işlevini henüz göremiyoruz, ancak görebildiğimiz bir şey var: yeni emoji simgeleri. Yeni simgeler arasında bir patlamış mısır kutusu, dini simgeler, bir kupa, bir "orta parmak işareti" ve çok daha fazlası var.

Yeni emojileri görebilmek için WhatsApp'ı 2.12.441 sürümüne güncellemiş olmanız gerekiyor. Güncelleme henüz bazı kullanıcılara sunulmamış olabilir, bu durumda güncellemenin görünür hale gelmesi için biraz beklemeniz gerekecek. Çok sabırsızlanıyorsanız, APK dosyasını buradan indirebilirsiniz.