Halk TV Canlı Yayın
New York Otomobil Fuarı kapılarını 119’uncu kez açtı
Uluslararası New York Otomobil Fuarı 2019 yılında otomobil sektöründe en çok ses getiren organizasyonlardan birine imza attı. Otomobil sektörünün en büyük etkinliklerinden biri olarak kabul edilen Fuar 119. kez kapılarını açtı

Amerika'nın batı yakasında yer alan en büyük otomobil şovu kapılarını bugün itibariyle tüm ziyaretçilere açtı. 19-28 Nisan tarihleri arasında açık olacak olan New York Otomobil Fuarı'nda otomotiv sektörünün ürettiği en yeni ve en teknolojik modeller sergileniyor. Bu yeni otomobiller arasında en çok dikkat çeken ve merakla beklenen model ise Porsche'nin efsane otomobili 911'in Speedster versiyonu oldu!

Alfa Romeo Gulia NRing Edition

İtalyan üretici Alfa Romeo’nun D segmenti sedan modeli olan Gulia, Avrupa’nın efsane pistlerinden olan Nürnburgring edisyonuyla New York Otomobil Fuarı’nda ortaya çıktı. Ayrıca Alfa Romeo Stelvio’nun da bu donanıma sahip olan versiyonu da kardeşinin yanındaki yerini aldı.

araba-1.jpg

 

Audi R8 Makyaj

Audi’nin süper spor otomobili olan R8’in makyajlı versiyonu da New York’ta ortaya çıktı. Bu yaz satışa sunulacak olan R8 eski versiyona göre daha keskin tasarım hatları ve yeni teknolojilerle donatılmış. R8’in kalbinde 5.2 litrelik V10 atmosferik motor yatıyor. 0’dan 100 km/s hıza ulaşması ise 3.4 saniye…

araba-2.jpg

Audi E-Tron SUV

Audi’nin ilk tam elektrikli SUV modeli olan E-Tron da NY Otomobil Fuarı’ndaki yerini aldı.

araba-3.jpg

Cadillac CT5

Cadillac markasının BMW 5 Serisi, Audi A6 ve Mercedes-Benz E-Serisi’ne rakip olarak ürettiği modeli New York’ta tanıtıldı.

araba-4.jpg

Dodge Charger Stars & Stripes Edition

Dodge markası ABD Silahlı Kuvvetler gününü New York Otomobil Fuarı’nda sergilediği özel Star & Stripes versiyonlu Charger ve Challenger modelleriyle kutluyor.

araba-5.jpg

Hyundai Sonata

Ülkemizde çok az sayıda hatta neredeyse hiç bulunmayan bir model olan Hyundai Sonata, en yeni versiyonunu New York’ta tanıttı.

araba-6.jpg

Hyundai Venue

Hyundai markasının Kona modeli Amerika’da satılmıyor. Onun yerine Kona’ya yakın boyutlarda olan bu otomobil yani Venue New York Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı.

araba-7.jpg

Lincoln Corsair

Corsair, Lincoln’ün kompakt SUV sınıfı için ürettiği modeli. Otomobilin tasarımı Navigator ve Aviator modelleriyle benzer. Ayrıca Corsair Ford Escape ile aynı altyapıya sahip!

araba-8.jpg

Mercedes-Benz GLC Coupe Makyaj

Alman markanın kompakt SUV modeli olan GLC’nin daha sportif versiyonu olan GLC Coupe, kardeşi gibi makyaj operasyonuna uğradı ve ilk defa New York’ta sergilendi.

araba-9.jpg