Logitech G910 Artık Türkiye'de

Logitech G910 Artık Türkiye'de
Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği dünyanın en hızlı mekanik klavyesi Logitech® G910 artık Türkiye’de.Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği dünyanın en hızlı mekanik klavyesi Logitech® G910 Orion Spark RGB Mechanical...

Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği dünyanın en hızlı mekanik klavyesi Logitech® G910 artık Türkiye’de.

Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği dünyanın en hızlı mekanik klavyesi Logitech® G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard artık Türkiye’de. Özel Logitech Romer-G anahtar ile diğer mekanik tuşlara göre %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunan Logitech® G910, üstün dayanıklılığa ve akıllı aydınlatma sistemine de sahip.

Logitech® G910’un oyunseverlerin ve e-Spor oyuncularının yorumları doğrultusunda geliştirildiğini söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Oyunseverler piyasaya çıktığı ilk günden bu yana bizlereLogitech® G910’un Türkiye’ye giriş tarihini soruyordu. Yeni jenerasyon mekanik klavye geliştirme çalışmalarımızın zirvesi olan, oyun deneyimini tam anlamıyla geliştiren Logitech® G910’u Türk oyun tutkunlarıyla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Logitech® G910, ışık hızında yanıt verme özelliğini, üstün performansa yönelik tasarımı ve RGB aydınlatması ile birleştiriyor.

Orion Spark, diğer klavyelerde bulunmayan ayrıcalıklı yeni Roomer-G mekanik anahtarlara sahip. Romer-G anahtarları, 1.5 mm’lik harekete geçirme alanıyla rakip mekanik anahtarlara kıyasla %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunuyor. 70 milyon tuş darbesine dayanıklı Orion Spark, pazardaki diğer ürünlere kıyasla yoğun oyun oynamadan kaynaklanan aşınmaya karşı %40 daha uzun ömürlü.

Logitech® G910’ın her bir tuşu, 16.8 milyon farklı renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyor. Tuşları, büyülerin ya da diğer komutların izini sürmek için dilediğiniz renk ile işaretleyebilir, kurulumunuza uyması için renkleri değiştirebilir ya da oyuna göre renkleri ayarlayabilirsiniz. Her tuştaki harfin eşit olarak aydınlanması için; ışıklandırma, her tuşun merkezine yerleştirilmiş ve hassas optiklerle yönlendirilmiş.

Logitech G’nin yazılımı (LGS-Logitech Gaming Software) ile birlikte çalışan yeni uygulaması Arx Control, oyun içi bilgileri, sisteminizin performans durumu ve medya kontrolü dahil geniş bilgiye mobil cihazınızla ulaşmanızı sağlıyor.SDK oyun geliştiriciler, Arx Control’ü kullanarak kendi oyunları için özel içerikler katan küçük uygulamalar bile geliştirebilirler. Valve gibi önemli geliştiriciler, kendilerine verilen örneklerle Steam üzerinden ve kendi popüler oyunları için olası entegrasyonları araştırıyor. Orion Spark, birçok İOS ve Android cihazını destekleyen ve Arx Control verilerine kolay ulaşım sağlayan dışa çekilebilen tablaya sahip.

Karmaşık komutlara daha kolay ve hızlı erişmek için oyun kontrollerini ve macroları programlanabilir dokuz G tuşuna atayarak favori oyununuzu özelleştirebilirsiniz. Logitech Gaming Software kullanarak kolayca kurulabilenLogitech® G910, maksimum uyumluluk için üç profil üzerinden 27 komuta kadar destekliyor.

G910’un Türkiye için tavsiye edilen satış fiyatı749 TL (KDV dahil)

Teknolojioku