Kısa Mesajlar Facebook Messenger Üzerinden Okunabilecek

Facebook, Messenger için kapsamlı bir güncelleme hazırlıyor. Yeni güncelleme Messenger-SMS birleşimi getirecek.Facebook, Messenger platformunu geliştirmeyi sürdürüyor. Android Police sitesinin ortaya çıkardığı görüntüler kapsamlı...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Kısa Mesajlar Facebook Messenger Üzerinden Okunabilecek

Facebook, Messenger için kapsamlı bir güncelleme hazırlıyor. Yeni güncelleme Messenger-SMS birleşimi getirecek.

Facebook, Messenger platformunu geliştirmeyi sürdürüyor. Android Police sitesinin ortaya çıkardığı görüntüler kapsamlı bir Messenger güncellemesinin yolda olduğunu gösteriyor. Materyal Tasarım ile yeni bir görünüme kavuşacak Messenger’da dikkat çeken yeniliklerin başında SMS birleşimi geliyor. Kullanıcılar yeni Messengeruygulamasını varsayılan mesaj uygulaması olarak atayabilecek. Android kullanıcıları halihazırda Google Hangouts’u kısa mesaj uygulaması olarak atayabiliyor.

1455256583_gsmarena002.jpg

Messenger-SMS birleşimi sayesinde kullanıcılar Messenger’dan çıkmadan kısa mesajlarını da yönetebilecek. Facebook mesajları eski sürümde olduğu gibi mavi, kısa mesajlar ise mor renkte olacak.

Facebook’un platforma getireceği bir diğer özellik birden fazla hesap ekleme işlevi olacak. Kısa süre önceInstagram’a çoklu kullanıcı desteği getiren Facebook, benzer özelliği kısa süre içerisinde Messenger için de devreye sokacak.

1455256592_gsmarena001-1.jpg