Kırılmayan Cep Telefonu Üretildi

X-System adlı bir firma kırılmayan cep telefonu üretti.Bu telefon kırılmıyor tipinden de anlayacağınız gibi sağlam bir telefon. Telefondan beklentiniz illa büyük dokunmatik ekran bilmem şu kadar RAM falan olmasın. Bu telefonda...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Kırılmayan Cep Telefonu Üretildi

X-System adlı bir firma kırılmayan cep telefonu üretti.

Bu telefon kırılmıyor tipinden de anlayacağınız gibi sağlam bir telefon. Telefondan beklentiniz illa büyük dokunmatik ekran bilmem şu kadar RAM falan olmasın. Bu telefonda gayet iş görür. Eğer zorlu hayat koşullarına sahipseniz tam sizin için yaratılmış diyebiliriz. Suyun 2 metre altında dahi çalışan bu telefonun adı X-Tel 3500 ayrıca -20 ila +80 derecelerde bile çalışan bu telefon dünyanın en salam telefonu olabilir.

Telefona bakınca bunu mu alcam dediğinize eminim çünkü çok eski bir görüntüye sahip. Telefonun özelliklerini sıralarsak : 2.4 inç büyüklüğünde ve 320 x 240 piksel çözünürlüğünde ekranı bulunan telefon, ayrıca Corning Gorilla Glass 2 teknolojisiyle korunuyor. 64 MB RAM ve 32 GB’a kadar genişletilebilen 64 MB (gülmem geçsin yazmaya devam edeceğim) hafızası bulunan telefon, belli ki yalnızca iletişim kurulmaya yönelik üretilmiş. 15 saate kadar konuşma, 330 saate kadar bekleme süresi vaat eden 2000mAh bataryası bulunan telefonda T9 klavye ve üst kısmında 1Watt gücüyle çalışan LED el feneri yer alıyor. Dil desteklerinden biraz bahsedelim gavurlar Türkçe hariç bütün dilleri koymuş. Satış fiyatı ise 200 £ olarak belirlenmiş.