Katlanabilen Galaxy Fold kılıfları ortaya çıktı!

Katlanabilen Galaxy Fold kılıfları ortaya çıktı!
Samsung, 20 Şubat tarihinde düzenlediği Unpacked 2019 etkinliğinde Galaxy S10 modellerinin yanı sıra, sızıntılar aylardır gündemden düşmeyen ve Galaxy F adıyla da tanınan katlanabilir telefon Galaxy Fold‘u tanıttı.

Infinity Flex sistemi üzerine kurulu olan Samsung’un ilk katlanabilir telefonu, açıldığında 7.3 inç büyüklüğünde olan ve 1536×2152 piksel çözünürlüğe sahip olan bir ekran sunuyor. Dış tarafta ise 4.6 inç büyüklüğünde ve 840×1960 piksel çözünürlüğünde bir ekran daha yer alıyor. Her iki ekran 420 ppi değerine sahip.

Galaxy Fold kılıfları ortaya çıktı!

Bu yılın ikinci yarısında satışa sunulacak olan Galaxy Fold, 1980 dolarlık fiyat etiketi ile birçok kullanıcıya uzak bir model. Tabi, bir akıllı telefona bu kadar para verdikten sonra iyi bir şekilde korumak istemeniz gayet normal.

Bu kapsamda Spigen tarafından Galaxy Fold için hazırlanan ilk kılıflar ortaya çıktı. Spigen’in bu katlanabilir telefon için geliştirdiği kılıflar Sert Zırh, İnce Fit ve Ultra Hibrit olmak üzere toplamda üç modelden oluşuyor.

Yaklaşık 20 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması beklenilen bu kılıflar dış tarafta yer alan 4.6 inç büyüklüğündeki ekranı da koruyacak. Tabi, cevaplanması gereken bazı soru işaretleri var. Zira, katlanabilir telefon söz konusu olduğu için bu kılıflarda kullanılan malzemelerin sağlamlığı kadar, esnekliği de önemli.

İlgili Haberler
Etiketler :