Güvenlik Teknolojilerinin Son Harikası

Ev, ofis, fabrika veya depolarınızın güvenliği için her köşe bucağa kurulan kamera sistemlerine bambaşka bir teknolojik harikayla cevap geldi. Jimi kameralar şimdi Türkiye’de…Kablosuz, wifi bağlantısı ile çalışan, kurulumu...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Güvenlik Teknolojilerinin Son Harikası

Ev, ofis, fabrika veya depolarınızın güvenliği için her köşe bucağa kurulan kamera sistemlerine bambaşka bir teknolojik harikayla cevap geldi. Jimi kameralar şimdi Türkiye’de…

Kablosuz, wifi bağlantısı ile çalışan, kurulumu çok basit olan Jimi kameralar ABD ve Avrupa’dan sonra şimdi de Türkiye’de… Özellikle ofis ve ev koruması için tasarlanan Jimi, aslında bir kameradan öte koku spreyine benziyor. Wifi bağlantısının ulaştığı istediğiniz bir noktaya herhangi bir yetkiliye gerek kalmadan üç dakika içinde kurabiliyorsunuz. Akabinde akıllı cep telefonunuza Jimi uygulamasını indiriyorsunuz. Sensörleri sayesinde herhangi bir aksi durum olduğunda cep telefonunuza anında bildirim ulaşıyor.

360 derece tarama yapabilen özelliği sayesinde tehlikeli durumu inceleyebiliyorsunuz. Kayıt özelliğinin olması ayrı bir avantaj sağlıyor. İşin ilginci bilindik güvenlik kameralarının aksine Jimi kameralar, iç sesi size, sizin sesinizi ise kameranın bulunduğu mekana iletebiliyor. İsterseniz bir hırsızlık olayında şüpheli şahıs ile bağlantıya bile geçebilirsiniz.

Avrupa ve ABD’de bebekler ve bakıcılar için de kullanılan bu kamera sayesinde evde bakıcıyla yalnız kalan bebeğinizle her daim iletişim halinde kalabilir her hareketini izleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla Türkiye’de satışa sunulan bu kameraları detayla incelemek için www.jimi.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.