Fotoğraf Basabilen Telefon Kılıfı Üretildi

Bu telefon kılıfıyla cep telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları anında basabileceksiniz!Dijital fotoğrafçılığın yaygınlaşmasının tek kötü yanı, hızlı ve sınırsız çekim yapabilmemize rağmen fotoğraflarımızı basamıyor...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Fotoğraf Basabilen Telefon Kılıfı Üretildi

Bu telefon kılıfıyla cep telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları anında basabileceksiniz!

Dijital fotoğrafçılığın yaygınlaşmasının tek kötü yanı, hızlı ve sınırsız çekim yapabilmemize rağmen fotoğraflarımızı basamıyor olmamızdı. Prynt adlı Fransız markanın Polaroid makinelerden ilham alarak ürettiği telefon kılıfı sayesinde artık bu bir sorun değil.

Prynt'in yeni kılıfı cep telefonunuzla çektiğiniz tüm fotoğrafları anında basabiliyor. Retro bir kamerayı anımsatan tasarımı ve içindeki zink filmle

Fotoğrafları termal olarak, mürekkepsiz,kullanarak basıyor. Çektiğiniz fotoğraflar Prynt’in kendi uygulamasında artırılmış gerçeklik seçeneğiyle görünüyor. Bunun yanı sıra basmak istediğiniz fotoğrafı uygulamanın içinden etiketlerle süsleyebilir ya da filtereleyebilirsiniz de.

iPhone 6s, 6, 5s, 5c, 5 ve  Samsung Galaxy S5, S4 modelleriyle uyumlu olarak çalışan 150 dolar değerindeki kılıfların ve kılıfla uyumlu 50 adeti 25 dolarlık özel filmler internet üzerinden satılıyor.