Apple Watch İçin WatchOS 2.2 Beta Kullanıma Sunuldu!

Apple, yazılım güncellemesi konusunda oldukça iddialıAndroid ekosisteminin en büyük sancısıdır güncelleme. Apple ise arka arkaya yaptığı güncellemeler ile "itiraf edelim" Android kullanıcılarının sinirini bozmaktadır. Eylül...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Apple Watch İçin WatchOS 2.2 Beta Kullanıma Sunuldu!

Apple, yazılım güncellemesi konusunda oldukça iddialı

Android ekosisteminin en büyük sancısıdır güncelleme. Apple ise arka arkaya yaptığı güncellemeler ile "itiraf edelim" Android kullanıcılarının sinirini bozmaktadır. Eylül ayında indirmeye sunlan Android 6.0 Marshmallowgüncellemesini halen alamamış, alsa da tam bir hayal kırklığına sebep olan telefonların olduğu bir ortamdaApple neredeyse tüm ekosistemi için geliştirilmiş güncellemeri sunuyor. iOS 9.3, AppleTV OS ve WatchOS 2.2 Beta süreci olarak kullanıma sunuldu.

1453810125_watchos-2-logo.png

iOS 9.3 Beta güncellemesiyle birlikte Apple, WatchOS 2.2 güncellemesini de geliştiricilere dağıtmaya başladı. Yeni güncelleme sayesinde Apple Watch farklı Apple ürünleri ile de bağlantıya geçebilecek. Yani artık sadece tek bir cihaz ile eşleştirmek durumunda kalmayacaksınız. Hem iPad hem de iPhone ile eşleşen Apple Watch'ın daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacağı belirtiliyor.