Volkan Demirel'den Berisha ve Rossi yorumu: Ayakları biraz ağır

Volkan Demirel'den Berisha ve Rossi yorumu: Ayakları biraz ağır
Fenerbahçe'nin Sivasspor ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Volkan Demirel maçın ardından yorumlarda bulundu. Demirel "Sıkışan oyunda Fenerbahçe çare arıyor ama çare bulamıyor. Burada adam eksilten, çare bulacak futbolcular gerekiyor" dedi.

Fenerbahçe''nin Sivasspor ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından kulübün eski oyuncusu Volkan Demirel değerlendirmelerde bulundu. Fenerbahçe'nin yeni transferleri Berisha ve Rossi hakkında konuşan Demirelin ifadeleri şöyle:

"İlk 3 haftaya baktığımız zaman üçüncü bölgede Fenerbahçe'nin iyi olmadığını gördük, Sivasspor karşısında da benzer bir durum vardı. Fenerbahçe üç haftada Adana Demirspor'u 1-0 yendi, Antalya maçında Antalya kaçırıyor, dönüp gol yapıyorsun.

'Çare bulacak futbolcular gerekiyor'

Sıkışan oyunda Fenerbahçe çare arıyor ama çare bulamıyor. Burada adam eksilten, çare bulacak futbolcular gerekiyor.

Fenerbahçe için 1-1'lik skor üzüntü verici, moral bozucu. 60. dakikada yapılan Özil ve Berisha değişiklikleri de konuşulabilir, bu iki oyuncu da skoru değiştirebilecek futbolcular.

'Berisha'nın ayakları biraz ağır'

Fenerbahçe özellikle iç sahada çok baskın oynamak ve bunu rakibine hissetirmek zorunda. 90 dakikada tempo yapamazsınız ama oyuna ağırlık koymak zorundasınız.

Berisha ve Rossi için yorum yapmak için çok erken. Berisha biraz ayakları ağır gibi geldi, Rossi ise Pelkas'ın bir model düşüğü gibi. Pelkas olsaydı mesala Sivasspor karşısında çok daha farklı olabilirdi."