Sneijder'den Taraftara Mesaj

Kapıda bekleyen UEFA yasağı sonrası akıbeti merak konusu olan Wesley Sneijder, kendisine ait sosyal medya hesaplarından taraftarı heyecanlandıracak paylaşımlar yaptı.Galatasaray taraftarının taparcasına sevdiği Wesley Sneijder,...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Sneijder'den Taraftara Mesaj

Kapıda bekleyen UEFA yasağı sonrası akıbeti merak konusu olan Wesley Sneijder, kendisine ait sosyal medya hesaplarından taraftarı heyecanlandıracak paylaşımlar yaptı.

Galatasaray taraftarının taparcasına sevdiği Wesley Sneijder, Sarı-Kırmızılı taraftarların yüreğine su serpecek bir açıklama yaptı.

Finansal Fair Play kuralları gereği, UEFA'dan gelecek olası bir ceza sonrası takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olan Hollandalı süperstar, kendisine ait sosyal medya hesaplarından mesajlar yolladı.

İdmandan fotoğraf koydu

Florya'da bu sabah yapılan antrenmanda çekilmiş bir fotoğrafını twitter'da paylaşan Sneijder, İngilizce ifadeler kullandığı mesajında, "Taraftarımız ve takım arkadaşlarımla mutluyum. Onlar için her şeyimi vereceğim" yazdı. Aslan'ın 10 numarası aynı mesajı, kupadaki Kastamonu maçında kulübede çekilmiş bir fotoğrafı ile instagram hesabından paylaştı.

Fanatik

Spor