'Podolski İçin Bana Gelmiş Bir Teklif Yok'

Galatasaray Kulübü'ne 2015 yılında üye olan 293 kişiye düzenlenen törenle beratları verildi. Türk Telekom Arena'daki çok amaçlı salonda düzenlenen berat töreninden sonra açıklamalarda bulunan Özbek, 'şu ana kadar Podolski...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
'Podolski İçin Bana Gelmiş Bir Teklif Yok'

Galatasaray Kulübü'ne 2015 yılında üye olan 293 kişiye düzenlenen törenle beratları verildi. Türk Telekom Arena'daki çok amaçlı salonda düzenlenen berat töreninden sonra açıklamalarda bulunan Özbek, 'şu ana kadar Podolski için bana gelmiş bir teklif yok' dedi.

Çin'den sarı-kırmızılı takımın Alman futbolcusu Lukas Podolski'ye yönelik bir teklifin olup olmadığının sorulması üzerine Özbek, "Valla ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ciddi bir şey olsaydı, bana kadar ulaşırdı. Teklifi ciddiye almamız için yazılı olarak ilgilisinin kulübe müracaatı gerekiyor ama şu ana kadar herhangi bir müracaat veya benim önüme gelmiş yazılı bir teklif yok" diye konuştu.

'SADECE OYUNCU SATMAYA DEĞİL, AYNI ZAMANDA SPORTİF BAŞARIYA DA ODAKLANMIŞ BİR KULÜBÜZ'

'Herhangi bir transfer teklifi sonucunda Podolski ve Burak'ı satmayı düşünür müsünüz?' diye sorulan bir soru üzerine Dursun Özbek, "Kulübün böyle bir arzuyla hareket etmesi yanlış olur. Sadece oyuncu satmaya değil, aynı zamanda sportif başarıya da odaklanmış bir kulübüz. Böyle bir şey, teklifin olması halinde gündemimize gelecektir ama şu ana kadar Podolski için bana gelmiş bir teklif yok" ifadelerini kullandı.

'MÜCADELEMİZ AYNI HIRSLA DEVAM EDECEK'

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'ın şampiyonluk şansı ile ilgili de konuşan Başkan Özbek, "Lig daha devam ediyor. Bundan sonra da mücadelemiz aynı hırsla ve arzuyla devam edecek" cevabını verdi.

'HOCAM BANA TAKIMIN İYİ SEVİYEDE OLDUĞUNU SÖYLEDİ'

Sarı kırmızılı takımın morali hakkında da açıklamalarda bulunan Özbek sözlerini şu şekilde sonlandırdı: "Hocam bana takımın iyi seviyede olduğunu söyledi. Önümüzdeki günlerde oynanacak maçlarda onu da izleme ve tespit etme fırsatını yakalayacağız.'