Öyle Bir Şey Yaptı Ki..

Öyle Bir Şey Yaptı Ki..
Fenerbahçe'den ayrılması gündemde olan Emenike'nin Lokomotif Moskova ile görüşmesinde herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı.Çok kötü bir sezon geçiren ve yönetim tarafından satış listesine konulan Emmanuel Emenike, kendisine...

Fenerbahçe'den ayrılması gündemde olan Emenike'nin Lokomotif Moskova ile görüşmesinde herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı.

Çok kötü bir sezon geçiren ve yönetim tarafından satış listesine konulan Emmanuel Emenike, kendisine talip olan Lokomotif Moskova’ya yalan söyledi ve fena yakalandı.

N’Doye’yi Hull City’ye satan Lokomotif Moskova, Nijeryalı golcüyü transfer listesine aldı. Ancak bu transfer, Emenike’nin Rus kulübünden yıllık 3.5 milyon Euro istemesi üzerine gerçekleşmedi.

Rus kulübü Emenike’ye Fenerbahçe’den aldığı yıllık ücreti sordu. Emenike “Fenerbahçe bana 3 milyon Euro yıllık ücret ödüyor. 3.5 milyon Euro verirseniz gelirim” dedi. Bunun üzerine Fenerbahçe Kulübü İdari Menajeri Hasan Çetinkaya’yı arayan ve Emenike’nin yıllık 2.2 milyon Euro aldığını öğrenen Moskova kulübü yöneticileri “Bu ne ciddiyetsizlik! Fenerbahçe’den 3 milyon Euro almıyorsun. Bize yalan söylüyorsun” diyerek tepki gösterdi.