Nani koptu geliyor

Nani koptu geliyor
İngiltere'de bulunan Aziz Yıldırım ve Terraneo, Manchester United ile sıkı bir Nani pazarlığına girdi.Fenerbahçe, Manchester United’ın Portekizli yıldızı Nani’nin işini bitirmek üzere… Önceki gün yeni Sportif Direktör...

İngiltere'de bulunan Aziz Yıldırım ve Terraneo, Manchester United ile sıkı bir Nani pazarlığına girdi.

Fenerbahçe, Manchester United’ın Portekizli yıldızı Nani’nin işini bitirmek üzere… Önceki gün yeni Sportif Direktör Giuliano Terraneo ile birlikte İngiltere’ye giden Başkan Aziz Yıldırım, 28 yaşındaki orta saha oyuncusu için sıkı bir pazarlığa girdi.

Geçtiğimiz yıl eski kulübü Sporting Lizbon’da kiralık olarak forma giyen ve ortaya koyduğu performansla beğenilen Nani ile el sıkışan yönetim, bonservis bedelini daha aşağıya çekmek için çaba harcıyor.

VATANDAŞLARINI ARADI

Manchester United’ın Başkan Yardımcısı Ed Woodward yaptığı açıklamada Fenerbahçe Kulübü ile Nani için görüştüklerini doğruladı. Başkan Aziz Yıldırım’ın, prensipte “Evet” diyen İngiliz ekibi ile imza aşamasına geldiği bildirildi.

Teknik direktör Pereira ile görüştükten sonra Fenerbahçe’nin teklifini kabul eden Nani’nin, Raul Meireles ve Bruno Alves’ten de sarı-lacivertli kulüp hakkında bilgi aldığı vurgulandı.