Melo'dan Emre Çolak'a övgü

Melo'dan Emre Çolak'a övgü
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Felipe Melo, genç oyuncu Emre Çolak'a övgüde bulunarak, "Benim için Emre Galatasaray'ın geleceğidir" dedi.Sarı-kırmızılı takımın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, Gsstore'ler de 8 Ocak'a kadar...

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Felipe Melo, genç oyuncu Emre Çolak'a övgüde bulunarak, "Benim için Emre Galatasaray'ın geleceğidir" dedi.

Sarı-kırmızılı takımın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, Gsstore'ler de 8 Ocak'a kadar devam edecek olan sömestr kampanyası için ailece alışveriş yaptı. Florya Metin Oktay Tesislerinde bulunan GsStore mağazasına ailesi ile birlikte gelen Melo, alışverişinin ardından gündemdeki konular ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bursaspor maçında penaltı jesti yaptığı Emre Çolak ile ilgili değerlendirmede bulunan Melo, "100. maçı olduğu için ona ödül vermek istedim. Benim için Emre Galatasaray'ın geleceğidir. Galatasaray'ı geldiğimde Avrupa da hiç yaşamadığım Florya'da öğrendiğim en önemli fark Galatasaray'da nesilden nesile geçen bir sevgi bağı, takımdaşlık ruhu ve kültürü var. Galatasaray'da hizmet sadece pas vermek gol atmak değil, alttan yetişen gençlere örnek olup destek vermektir" diye konuştu.

"ÇOCUKLARIM METİN OKTAY'I BİLİYOR"

Melo çocuklarının da çok iyi bir Galatasaray taraftarı olduğunu belirterek, "Eşim, 3 oğlum ve 1 kızım çok iyi Galatasaraylılar. Onların içlerinde beslediği Galatasaray sevgisi ile de gurur duyuyorum. Çocuklarımın hepsi Metin Oktay'ın kim olduğunu Galatasaray'daki önemini ve ruhunun ne ifade ettiğini biliyor. Kendileri merak edip bana sordu. Bende onlara Metin Oktay gibi büyük bir efsaneyi anlattım. Metin Oktay iyi bir insan olmak içinde iyi bir figür ve gerçek bir kahramandır" dedi.