İşte Marcelo Transferinin Bilinmeyenleri!

Ersan'ın Çin'e gidişiyle önemi daha da artan Marcelo, Hannover'deki hocası Thomas Schaaf'la kapışınca ipler koptu. Yönetime "O varsa ben yokum" diye isyan bayrağı açan Brezilyalı, son anda Kartal'ın yolunu tuttu.Haber Türk Gazetesi'nin...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
İşte Marcelo Transferinin Bilinmeyenleri!

Ersan'ın Çin'e gidişiyle önemi daha da artan Marcelo, Hannover'deki hocası Thomas Schaaf'la kapışınca ipler koptu. Yönetime "O varsa ben yokum" diye isyan bayrağı açan Brezilyalı, son anda Kartal'ın yolunu tuttu.

Haber Türk Gazetesi'nin haberine göre;Beşiktaş'ta Ersan Gülüm'ün Çin'e satışının resmiyet kazanmasının ardından  gözler yeni stoperlere çevrilirken, şu an için oynamaya en yakın isim olarak Marcelo öne çıktı...

Peki sezon başında bonservisine 7 milyon euro istenen Brezilyalı stoper, 24 saat içinde sonuçlanan bir süratle ve neredeyse sıfır maliyetle nasıl transfer edildi? Hem de takımıHannover'in geride kalan 19 maçının tümünde ilk 11'de görev almışken!

Takımının en kritik isimlerinen biri olan Marcelo'nun gidişini, Hannover yönetimi kesinlikle istemiyordu. Alman ekibinin kurmayları, bu doğrultuda Marcelo'yu takımda tutmak için de sonun akadar direndi. Ancak ocak ayının ikinci yarısında takımın başına geçen Thomas Schaaf ile Marcelo arasında yaşanan gerilim ipleri kopardı.

"Sorun olmak istemem"

Schaaf, ilk 2 maçında Marcelo'ya 11'de yer verdi. Ancak saha dışı bir nedenden ötürü oyuncuya karşı tavır alması üzerine Brezilyalı "Yeter!" dedi. Transfer sezonunun kapanmasına 3 gğn kala yönetimle görüşen Marcelo'nun "ben bu hoca ile çalışmak istemiyorum. O burada kalacaksa, biliyorum ki ben oynayamam. burada sorun adam haline gelmek istemem. Ayrılmama izin verin. Sezon başındaki eğer Beşiktaş beni istiyorsa, benim için uygun" ifadelerini kullandı.

Bu rest sonrası Marcelo, Milosevic'e karşılık Beşiktaş'a kiralandı.