Ibrahimovic için kritik gün!

Ibrahimovic için kritik gün!
Paris Saint Germain'in İsveçli yıldızı Ibrahimovic. bugün kulüp yönetimi ile bir araya gelerek takımdaki geleceğini konuşacak.Galatasaray ve Milan’ın transfer listesinde yer alan Zlatan Ibrahimovic’in takımdaki geleceği bugün...

Paris Saint Germain'in İsveçli yıldızı Ibrahimovic. bugün kulüp yönetimi ile bir araya gelerek takımdaki geleceğini konuşacak.

Galatasaray ve Milan’ın transfer listesinde yer alan Zlatan Ibrahimovic’in takımdaki geleceği bugün yapılacak toplantı sonrası belli olacak. İsveçli yıldız, yönetim ile yapılacak görüşmede iki alternatif sunacak.

Eski takımı Milan’ın kendisine yaptığı teklife sıcak bakan Ibrahimovic, PSG yönetiminden öncelikle yeni sözleşme talep edecek. Yıllık 12 milyon Euro kazanan İsveçli yıldız, yönetime aynı şartlarda üç yıllık anlaşma teklifi sunacak.

Paris Saint Germain’in bu teklife soğuk bakması durumunda ise Ibrahimovic alacaklarına karşılık sözleşmesinin fes edilmesini isteyecek. Milan’ın kendisine yaptığı 9 milyon Euro’dan 2 yıllık ya da 6 milyon Euro’dan 3 yıllık anlaşma teklifini değerlendirmeye alacak olan Ibrahimovic, bonservisi elinde olacağı için imza parası pazarlığını sıkı tutacak.

Ibrahimovic, İsveç Milli Takımı’nın dün Karadağ ile oynadığı karşılaşma sonrası transfere açık kapı bırakmış ve “PSG ile 1 yıl daha sözleşmem var. Bugün itibarıyla PSG’nin

oyuncusuyum ama yarın ne olacağını kimse bilemez” ifadelerini kullanmıştı. 33 yaşındaki golcünün, Galatasaray’a gelmeye ise sıcak bakmadığı öğrenildi.